-

-

Erenlerde ikinci Bal randevusu

Altı takımın bala çıkma mücadelesinde bugün takımlar ikinci karşılaşmalarına çıkacaklar. Futbol perdesini ilk maçın mağlupları Sapanca ile Erenler spor açacaklar.DERLEYEN NAZIM AKTÜRK
Süper Playofta bu gün Altı takım Bala çıkan veya baraj oynayarak Bal kapısını aralık tutma mücadelesinde ikinci maçlarına çıkacaklar. Günün Süper futbol perdesi saat 14.00 de Sapanca Gençlik-Erenler maçıyla sahne alacak. Gün ortasında ise Bala ışık tutacak maçta Adapazarı spor ile Kocaali spor karşılaşacak. Akşamın karanlığında ise Yeni Hendekspor-Kırkpınar müsabakasıyla günün futbol ziyafeti bitecek. Nasıl bitecek? Bizim Sakarya olarak ilk maçların futbol bilgileri eşliğinde karşılaşmaları sizler adına yorumlamaya çalışacağız.
SAPANCA GENÇLİK- ERENLERSPOR
Bala çıkış için ilk maçlarında beklentilerin dışında kalan iki takım bu günün Süper playof açılışını yapacaklar. Sapanca Gençlik fovari gösterildiği maçta, kendi ilçesinin takımı Kırkpınar’a farklı yenilerek hayal kırıklığı yaşadı. Erenler spor ise iddalı Kocaali önünde ,bir kişi eksik kalan rakibine penaltı golüyle boyun eğdi. Bu gün bizim gördüğümüz futbol manzarası içinde üç puana daha yakın olan taraf Erenler spor. Sapanca nın şansı rakibine göre daha az. Yinede her şey olabilir. Kaybeden bize göre tüm hayallerine mendil sallayabilir. Bu yarış iki kez üst üste kaybedene şans vermez.
ADAPAZARISPOR-KOCAALİSPOR
İlk maçlarını kazanan iki takım bu gün sahaya ikide iki yapmak için çıkacaklar. Adapazarı spor Yeni Hendek sporu 4-1 ,Kocaali sporda Erenler sporu 1-0 yenerek yola çıktı. Kadro kalitesi ,seçenekli kadro Adapazarı sporda var. Kocaali sporda Sadullah kart cezalısı ,Cengiz ve Muhammed sakat. Kocaali’nin sakatlarından kaçı sahada olur, bekleyip göreceğiz. Adapazarı sporda sakat A.Kadir ve Doğan iyileşti haberlerini aldık. Biz bu maçta Adapazarı sporu üç puan için bir adım önde görüyoruz. Beraberlik olabilir. Kazanan olursada ,o kazanan bal fitilini ateşler diye düşünüyoruz.
YENİ HENDEKSPOR-KIRKPINARSPOR
Yeni Hendek Bal yarışına kötü,Kırkpınar iyi başladı. Aynı gruptan Playofa gelen iki takımın lig serüveninde Hendek spor rakibini iki kez yenmişti. Bu gün ne olur? Kırkpınar Sapanca Gençlik yenerek moral buldu. Yeni Hendek spor Adapazarı spordan fark yedi. Hendek kaybederse yarış dışı kalır. Kırkpınar kazanırsa sürpriz bir Bal atağına imza atar. Bu gün bizim fovarimiz Yeni Hendek spor. Plase Kırkpınar spor. Bu karşılaşmada beraberlik olmaz diye düşünüyoruz.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!