-

-

Erenler’de Hentbol yükseliyor

Yücek Ballık OO. Yarı finallerde
Orta okullar arası Kızlar Hentbol grup müsabakalarında 1. Olan Erenler İlçesi Yücel Ballık Orta Okulu Kız Hentbol takımı şimdi gözü yarı finallere dikti.
KASTAMONU FATİHİ
Sakarya İl birincisi olarak Kastamonuİl’ine grup maçları yapmak için giden Yücel Ballık Orta Okulu Hentbol takımı beden eğitimi öğretmenleri Zuhal Çevik ve Oğuz Caner yönetiminde Kastamonu grubunda raküplerine sahayı dar getirdi ve “ Kastamonu fatihi “ olarak grup birinciliği Kupa’sını alırken takım elemanları boyunlarına Altın madalya’yı taktı.
KUPA MÜDÜRE
Büyük bir başarıya imza atarak okullarına gelen beden eğitimi öğretmenleri Zuhal Çevik ve Oğuz Caner ile Hentbolcu kız sporcular madalyalarını gurula gösterdikten sonra şampiyonluk kupasını okul müdürü Vecihi Akbaba’ya armağan ettiler. Müdür Akbaba tüm sporcuları alınlarındanöperek tebrik etti, büyük vbaşarıdan dolayı beden eğitimi öğretmenlerine teşekkür etti.
HEDEF FİNAL
Yücel Ballık Orta Okulu kız Hentbol takımı şimdi yarı finallere gidecek. Yarı finaller 1-5 Nisan günleri Bartın ilinde yapılacak. Takımın hedefi yarı finali aynı başarı ile geçip adını finallere yazdırmak. Kız Hentbol sporcuları, beden eğitimi öğretmenleri,okul müdürü ve tüm Yücel Ballık Orta Okulu öğretmen ve öğrencileri şimdi Bartın grubundan gelecek Final haberine kilitlenmiş durumda.
Suat Beyenal

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!