Engin il değiştirecekmiş mi?

Abone Ol
Daha Fazla

Hakem evinden yeni senaryolar kulaktan kulağa dolaşmaya başladı
Engin il değiştirecekmiş mi?
Hakem Derneğindeki son seçimde yaşananlardan sonra şimdide bazı hakemlerin il değiştireceği gündeme taşındı.
Sakarya Bölgesi Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği seçimini Özgür Aygünün ekipinin kazanmasının ardından yeni bir yapılaşmanın ayak izleri hissedilmeye başlandı. Hakem camiasında şu sıralar hareketli günler yaşanıyor. Klasman sınavlarında ne olacak? Kimler düşecek kimler çıkacak? İl Hakem kurulu bu konuda ne gibi tercihler yapacak? Bu soruların şu anda Hakem derneğinde tartışıldığı izlenimleri bize kadar geldi. Bitmedi bu senenin hakemleri ve gözlemcileri hangi kriterlere göre belirlenecek. Bu nedenle Hem TFF Başkanlık seçimi hem de olası yeni MHK secimi Sakarya hakemliğinin atacağı adımlara öncülük edecek.
ERKAN ENGİN İL DEĞİŞTİRECEKMİ?
Hakem Derneği seçimlerinde taraf olduğu ,bunun yanısıra mevcut İl Hakem kurulunada karşı duruşu olduğu da hakem camiasında konuşulan TFF 1 lig hakemimiz Erkan Engin içinde bir idda bize kadar geldi. Erkan Engin için il değiştirip İstanbul hakemliğine taşınacağı dernek catısı ve de Hakemliğin konuşulduğu yerlere kadar uzandı. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Bu sezon başarısız olan ,yardımcı hakemlikte bir türlü gereken çıkışı yapamayan Ö.Faruk Yeşilinde klasmandaki yerinin garanti olmaktan çıktığı yolundaki iddialarda, gündemi meşgul eden bir başka konu olarak ortalıkta dolaşıyor.(Nazim Aktürk)
erkan engin

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!