-

-

featured

Efsane Sakarya spor yeniden doğuyor

Efsane Sakarya spor yeniden doğuyor

3cü dönem yine başkan olan İsmail Gürses Sakaryaspor efsanesini yeniden canlanışını sağladığından bu sefer 50+2 sözü vererek 3 cü başkanlığını rakipsiz olarak oy çoğunluğu ile yeniden seçildi. Kutlarım şahsını ve ekibini, Bu güne kadar tüm yöneticilerin kendi tarzlarında oluşturdukları yöneticilerle bu kurumun başına geçmişlerdi. Bu görevleri süresince ama iyi ama kötü yönetmelerine rağmen efsane Sakaryaspor için canla başla çalıştılar ve mücadele ettiler Onlarda sağ olsunlar var olsunlar. Şimdiki yönetim ve başkanımız olan İsmail Gürses diğer yönetimlere göre efsane olacak yönetimi kurarak canla başla çalışacağına inandığımdan başarılara imza atacaklardır. Bu yönetim gerek tarzları, gerek yaşantıları, gerekse verdikleri demeçlerle Sakaryaspor yönetiminin ne kadar renkli bir dünyaya sahip olduğunu görebilmek mümkün olacaktır.

İsmail Gürses’in yeniden seçilip Sakaryaspor için düşündükleri hayat felsefeleri, futbola bakış açıları ve geçmişte yaşadıkları durumlar üzerine yapmış oldukları yorumlarla, daha verimli daha başarılı çalışmalarla Sakaryaspor’umuzu bir üst lige taşıyacaklarından eminim. İsmail Gürses’in Sakaryaspor’da oynayacak olan profesyonel futbolcuların hakkında düşüncesinin başında ilk önce para için oynayanı değil, bu efsane takımın formasını teriyle ıslatıp, hakkını verenler olarak takımda yerlerini alacaklarıdır. Maddiyat 2 planda olması gerekir düşüncesinden hareket ederek yeni transferleri ile Efsane takımı oluşturma yolunda çalışacağına inanıyorum.

İSMAİL GÜRSES Her kez bu ismi duyunca Sakaryaspor’un başarısı için verdiği ve vereceği tüm hizmetlerde olumlu düşünerek hepimizin yüzünde tebessümler oluşarak ve bu tebessümlerimizin karşılığında verilen sözlerin de bir daha yerine getirildiğini göreceğiz. Buna kalben inanıyorum. Nedeni Sakaryaspor’u yaşamak nasıl ki futbol bir ruhmuş; hem de bedene indirgenmemiş hâliyle bir aşkmış! İsmail Gürses de bu yönetimle 3cü defa başa gelmesi Sakaryaspor’umuzun ruhunla daha ilerilere gitmek için çalışması aynı kategoride olduğuna inandığım şahsiyettir. Demek ki neymiş; Sakaryaspor ’un forma aşkı, ne maddiyat ne de bir çıkar gözetmeksizin oluşan karşılıksız bir aşkmış! Bu aşkı bu sene bir üst lige çıkaran Yönetim ve futbolcular yaşayarak Sakarya halkına yaşattılar. İşte Olimpiyat Stadı’nda güzel olan tek şey Sakaryaspor efsane takımı olarak ismini bir daha yaşatan bu yönetim yeni dönemde de başarıların daim olması dileğiyle Yönetim Teknik heyet ve Futbolcular ‘’Hayal edebilirseniz, gerçekleştirebilirsiniz. ‘felsefesiyle buralara kadar geldiler. İnşallah başkanımızın söylediği gibi 50+4 da gelecektir.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!