Dükkan54’te Beşiktaş Bilet yoğunluğu

featured

Dükkan54’te Beşiktaş Bilet yoğunluğu

Pazar günü oynanacak olan Sakaryaspor-Beşiktaş maçının biletleri bugün itibariyle satışa çıktı. Bilet almak isteyen taraftarlar uzun kuyruklar oluşturdu.

19-11-2023 Pazar günü Sakarya Atatürk Stadyumu çok önemli bir karşılaşmaya ev sahipliği yapacak. Sakaryaspor ve Beşiktaş kulüpleri ‘Süleyman Seba’nın anısına dostluk maçında karşılaşacaklar.

Pazar günü saat 15.00’te oynanacak olan mücadelenin biletleri bugün satışa çıktı. Kağıt bilet olarak Dükkan54’te başlayan biletlere taraftarlar yoğun talep oluşturdu.

ürk futboluna büyük hizmetler vermiş olan hemşehrimiz, Beşiktaş Kulübü’nün Onursal Başkanı Süleyman Seba’nın anısına Pazar günü saat 15.00’te Sakarya Atatürk Stadyumu’nda oynayacağımız Beşiktaş maçının biletleri yarın saat 12.00’de sadece dükkan54 mağazamızda, cuma günü saat 10.00’da ise Sakarya Atatürk Stadyumu gişeleri, Akyazı Hardal Burger, Serdivan Cadde54 giriş meydanı, Geyve Doğru Yapı, Hendek Hardal Burger ve Sapanca Hardal Burger’de satışa çıkacaktır.

ℹ️ Müsabakaya girişler sadece kağıt bilet ile yapılacaktır.
ℹ️ Güney Kale Arkası tribünü tamamen Beşiktaş taraftarlarına ayrılmıştır.
ℹ️ Müsabaka biletleri (misafir tribünü biletleri de dahil olmak üzere) sadece yukarıda belirtilen satış noktalarında satışa çıkacaktır.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!