DEMİRSPOR’DAN BAŞARIYA ÖDÜL

Daha Fazla Göster

Demirspor-3toplu
Demirspor’da 2014-2015 sezonunda 4 kategoride ilimizi Türkiye Şampiyonaları’nda temsil eden takımlara başarı yemeği verildi. Sporcuları kutlayan Kulüp Başkanı Muammer Güneş, “Altyapıda iyi işler çıkarttık. Gelecek sene daha büyük başarılar bekliyorum” dedi.

17
BAŞARI YEMEĞİ
Demirspor’da 2014-2015 sezonunda ilimizi Türkiye Şampiyonaları’nda temsil eden U14, U15 ve U17 takımları ile U13 Ligi’nde başarıya koşan genç takıma Kulüp Tesisleri’nde başarı yemeği verildi. Yemeğe Kulüp Başkanı Muammer Güneş, Genel Kaptan Sinan Erol, teknik heyet ve Demirspor bünyesinde yetişen ve kulübü profesyonel takımlarda temsil eden eski futbolcularda hazır bulundu.

Demirspor-3toplu Demirspor-2
GURUR DUYUYORUM
Sakarya’da altyapı denilince akla gelen takımların başında olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Demirspor Genel Kaptanı Sinan Erol mutlu olduğunu söyledi. Genel Kaptan Erol, “Demirspor olarak tesislerimizle ve takımlarımızla gurur duyuyoruz. Bu yıl iyi işler çıkardık. Türkiye Şampiyonaları’nda başarılı olduk. Başta Türk İş Genel Başkanı Erfün Atalay ve Başkanımız Muammer Güneş olmak üzere kazanılan sonuçlarla emeği geçen teknik ve futbolcularımızı kutluyorum” dedi.

14
ALTYAPILAR ÖNEMLİ
Demirspor Kulüp Başkanı Muammer Güneş, kendisi için ilk hedefin A Takım başarısından çok altyapılarda alınan derecelerin olduğunu belirtti. Başkan Güneş, “Demirspor olarak bizim hedefimiz altyapılarda iyi işler yapmak. A Takımı ikinci planda tutuyorum. Bu sezon bizi sevindirecek işlere imza attınız. Gelecek yıl daha da üstüne koyacağınıza eminim. Hepinizi alınlarınızdan öpüyorum” şeklinde konuştu.

14

IMG_0495

Demirspor-411 Demirspor-5 IMG_0462 IMG_0474

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!