DEMİRSPOR FUTBOL OKULU KAYITLARI DEVAM EDİYOR

DEMİRSPOR FUTBOL OKULU KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Sakarya’nın köklü kulüplerinden ve alt yapısından birçok profesyonel kulübe oyuncu yetiştiren Demirspor’un futbol okulu çalışmalarına kayıtlar devam ediyor. Teknik sorumlu Ahmet Akkuş, antrenörler  M. Metin Kaya, Muhsin Öztunç ve Emre Akkuş’un görev aldığı Demirspor futbol Okulları çalışmalarına devam ediyor.

ALT YAPIYA ÖNEM VERİYORLAR

Sakaryaspor İdari menajeri Sinan Erol yaptığı açıklamada futbol okuluna taleplerin gittikçe arttığını, bunu da yaptıkları başarılı çalışmalarla velilerin güvenini kazanmalarından dolayı gerçekleştiğini söyledi. Erol daha sonra da “ bugüne kadar yapılan çalışmalarda genellikle alt yapıya önem veriyoruz. Bunu da yaş gruplarında kazandığımız Türkiye Şampiyonasına giden takımlarımızla gösterdik. Çalışmalarımız bundan sonra da alt yapıya yönelik olacağından, futbol okullarına kayıt yaptıracak sporcuların istikballerinin Demirspor Kulübü çakısı altında garanti altındadır. “ dedi.

dEMİRSPOR ANTRENÖRLER

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!