Cimnastik’te Geyve’de var..

featured

Üç yıldır Geyve ilçesinde çalışmalarına devam eden Geyve ilçesi Cimnastik takımları sporcuları çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Eski ve yeni sporcular olarak iki ayrı gurupta çalışan sporcular. Önümüzde yapılacak olan resmi törenlerdeki gösterilere hazırlanıyor.

Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü takımı haftada dört gün çalışırken, Geyve halk eğitim müdürlüğü takımı ise iki gün çalışıyor.

Şua ana kadar 30 sporcunun kayıtlı olduğu kurslara katılan sporcuların hepsi bayan.

Antrenörlüğünü beden eğitimi öğretmeni Berrin Kobaş’ın yaptığı Cimnastik takımı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Antrenör Berrin Kobaş” Geyve ilçesinde Karate ve büyük bayanlara aerobik çalışmalarımızdan sonra Cimnastik çalışmalarımızda istikrar ile devam ediyor. Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Fatih Çelikel, spor şube müdürü Bülent Kasım, Halk eğitim müdürümüz Mustafa Doğan çocuklarımızın Cimnastik branşından eğitim almaları için gerekli desteği veriyorlar. Bizlerde özellikle kızlarımız ile çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Sosyal, kültürel alanda Geyve ilçesinde kızlarımızın boş zamanlarını değerlendirecekleri alanlar yok. Bu kurslar halkımız için çok önemli. Zaten şu aşamada yoğunluğumuzda bu yüzden. Ben inanıyorum sporcu sayımız daha da yükselecek. Kayıtlarımız devam ediyor. Dedi.

IMG_3747 IMG_3748 IMG_3749 IMG_3752

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!