Trendyol 1. Lig Haftanın Maçları - Trendyol 1. Lig Puan Durumu TFF 3.Lig 2.Grup Haftanın Maçları - TFF 3.Lig 2.Grup Puan Durumu

ÇETİN İLE YENİDEN

featured

ÇETİN İLE YENİDEN

2004 Sakarya Masterlar futbol takımında yapılan toplantının ardından başkanlığa yeniden Suat Çetin getirildi.

HEDEF 3.ŞAMPİYONLUK
Yoğun işleri nedeniyle geçen seneki şampiyonluk sonrasında görevini bırakmak zorunda kalan Suat Çetin, yine iddialı döndü. Geçen sene Antalya’da düzenlenen Masterlar Turnuvasında şampiyon olan takımın başkanı da olan Çetin, göreve geri dönmekten son derece mutlu. Memleketine Masterlar takımıyla da olsa görev almanın onurunu yaşadığını söyleyen Çetin, “Ekibimle birlikte 2004 Sakarya Mastarlar takımımızı yeniden şampiyon yapmaya ve adımızı sadece Sakarya’ya değil tüm Türkiye’ye duyurmaya geldik. Bana bu yolda büyük destek veren Serdar Şener ve Adnan Çetin’e ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hedefimiz yakında Antalya’da başlayacak alan Masterlar Turnuvasında kulüp olarak 3, benimle de 2.kez yeniden şampiyon olmaktır. Bunun için hiçbir masraftan kaçınmayacağız ve şampiyon yapacak çok güçlü bir takım oluşturacağız” dedi.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!