Cenk Olmadı Turgay geldi

Cenk Olmadı Turgay geldi

Kampa katıldı

Sakaryaspor transferinde A planı içinde olan Cenk Sarıtaş transferi büyük ölçüde olmadı, yöneticilerin B planımızda dedikleri Turgay kampa latıldı.

Başkan karşıladı

Başkan Selahattin Aydın Pazar günü sabah Antalya hava limanına gelen Turgay An’ı bizzat karşıladı ve özel araci ile takımın kamp yaptığı otele götürdü.

Prensipte anlaşıldı

Başkan Selahattin Aydın bu konuda şöyle konuştu; “ Cenk  Sarıtaş transferi büyük ölçüde olmayacak, Çorum Belediyespor’da  oynayan ve hocamız Yavuz İncedal’ın çok yakından tanıdığı Turgay An ile anlaştık. Kendisi Antalya’ya geldi ve kampa katıldı, otelde ön anlaşma yaptık, transfer imzası 5 Ocakta atılacak.”

İncedal’ın talebesi

Çorum Belediyespor’a Bergamaspor’dan giden Sakaryasporun yeni transferi Turgay An 10 numara forması ile orta sahada oynuyor. Atak futbolu ile tanınan Turgay Çorum Belediyesporda da antrenörlük yapmış olan Yavuz İncedal’ ın talebelerinden.

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!