-

featured

Çelikel’den Milli Destek

Çelikel’den Milli Destek

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , Karate Bayan Milli Takımı’nı ziyaret ederek Dünya Şampiyonası ve Akdeniz Şampiyonası öncesinde başarılar diledi.

İlimizde kamptalar

Dünya ve Avrupa Karate hakemi , Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate Antrenörü Uğur Kobaş ile birlikte Best Western Premier Otelde kamp yapan Karate Bayan Milli takımını ziyaret eden Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Milli takım Antrenörlerinden Akdeniz ve Dünya Şampiyonası öncesinde bilgi aldı.

Teşekkür ettiler

Çelikel; Fas’ta yapılacak Akdeniz Şampiyonası ve İspanya’da yapılacak olan Dünya Karate Şampiyonası öncesinde Milli takım Kafilesine başarılar diledi. Karate Milli Takım Antrenörleri ve Sporcuları da Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e kendilerine olan ilgi ve destekten dolayı teşekkür etiler.

Sakarya’dan 3 milli sporcu

Ümit , genç, ve 21 Yaş altı Karate Bayan Milli takımında 12 sporcu yer alıyor. Sakarya’lı sporculardan Ayşe Hikmet Duru Fas’ta yapılacak Akdeniz Şampiyonasında başarı arayacak. Sakarya’lı Karateciler Fatih Şen ve Ercan Kaçar’ın yer aldığı Karate Erkek Milli takımı ise Ankara’da kamp çalışmalarını sürdürüyor.

Önce Fas’a Sonra İspanya’ya

Milli takımda yer alan karateciler önce  15-17 Eylül 2017 tarihleri arasında Fas’ın Tangier kentinde yapılacak olan Ümit Genç &U21 Akdeniz Şampiyonasında başarı arayacaklar. Ardından da 22-24 Eylül 2017 İstanbul’da yapılacak olan İstanbul Open (Karate 1 Series A) müsabakalarında tatamiye çıkacaklar. Bayan Milli takım sporcuları 27-29 Ekim 2017 Tarihleri arasında İspanya’nın Tenerife şehrinde yapılacak olan Dünya Ümit Genç U21 Karate  Şampiyonasında başarı arayacaklar.

İşte Milli Takım Kafilesi

İlimizde kamp yapan Bayan Karate Milli Takım Kafilesinde  Kata’da: İdil Polat, Buse Danama, Betül Bilgin, Ümit Bayanlar kategorisinde 47 kg.’da  Fatma Sarık,  54 Kg.’da Gülbahar Gözütok, +54 Kg.’da Betül Azra Uçar , Genç Bayanlar kategorisinde 48 kg.’da Rabia Elik ve Ayşe Hikmet Duru, 53 kg.’da Gülşen Demirtürk ve Damla Ocak,  59 kg.’da Kayra Sezgin,  +59 kg.’da Rabia Şentürk  yer alıyor.  Milli takım Antrenörleri ise şöyle , Yıldız Aras, Mustafa Solmaz, Nurkan Kayacık, İbrahim Akbulut, Ahmet Çelebi.

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!