Çelikel’den, İl Milli Eğitim Müdürüne ziyaret

IMG_4875

Çelikel’den, İl Milli Eğitim Müdürüne ziyaret

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlü Fatih Çelikel, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu ve Töre’ye Türk Bayrağı motifli filografi hediye etti.

Ziyarette Milli Eğitim camiası ile spor camiasının ayrılamaz bir bütün olduğunu söyleyen Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Okul Sporlarında geçtiğimiz yıl yakaladığımız çıkış ile Türkiye 2. Olduk. Yine sizlerin desteği ile İl bazında ve yurt içi müsabakalarda Okul Sporlarındaki çıkışımızı devam ettirmeyi hedefliyoruz. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ailesi olarak,  Sakarya’ya hoş geldiniz. Yeni görevinizde başarılar dilerim “ dedi.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’in kendisini ziyaretinden dolayı memnun olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Milli Eğitim Camiası olarak her zaman yanınızda olacağız “ şeklinde konuştu.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!