Çelikel, Serbest Şampiyonu Ağırladı

Çelikel, Serbest Şampiyonu Ağırladı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , Özel Sporcular Türkiye Yüzme Şampiyonu Selim Kerem Serbest ve ailesini konuk etti.

İstanbul’dan Türkiye Şampiyonluğu ile dönen Selim Kerem Serbest ile yakından ilgilenen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, kısa zaman önce Yüzme sporuna başlayan Kerem, elde ettiği Türkiye Şampiyonluğu ile yüzümüzü güldürdü. Kerem’in ailesi ve antrenörünü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından Düzenlenen Yüzme Şampiyonasında rakip tanımadı. Selim  Kerem Serbest önce Antalya’da düzenlenen Bölge Şampiyonasında 50 ve 100 m. serbest stilde ve 50 m. sırt stilde birinci oldu. Ardından İstanbul Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen Özel Sporcular Türkiye Yüzme Şampiyonasında 50 m. serbest stilde yüzen Selim Kerem Serbest, tüm rakiplerini geçerek Türkiye Şampiyonu olmayı başardı.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!