SON DAKİKA

SAKARYASPOR  SANCAKTEPESPOR:0-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

ÇELİKEL İLÇELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Bu haber 13 Ocak 2017 - 19:44 'de eklendi ve Bu haber 812 kez okundu. kez görüntülendi.

ÇELİKEL İLÇELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

HABER : Ertuğrul Akgün

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , Hendek ve Akyazı ilçesindeki tesislerde incelemelerde bulundu.

İNCELEMELERDE BULUNDU

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Hendek İlçe Spor Müdürü Erkan Güleryüz ile birlikte Hendek’teki Yeni Salonda incelemelerde bulundu.  2013 yılında hizmete açılan ve 1500 seyirci kapasitesi bulunan Yeni Hendek Spor Salonunu gezen Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel,  Hendek İlçe Spor Müdürü Erkan Güleryüz ile birlikte yeni salonu gezdi. Çelikel , Güleryüz’den salonla ilgili bilgi aldı.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , ardından Akyazı ilçesindeki tesisleri gezdi. Çelikel , Akyazı Belediye Spor Müdürü Şenol Çakmak ile birlikte, Akyazı Spor Salonunda sınavlara hazırlanan gençlerle birlikte sohbet etti. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Akyazı İlçe Spor Müdürü Metin Yılmaz ile birlikte Akyazı Batakköy’de geçtiğimiz yıl Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa protokolle yapılan 1750 seyirci kapasiteli olan Akyazı Batakköy Sahasında incelemelerde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.