U-17 Amatör « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Domates güzeli..

Köşe Yazıları

Aygün başkandan kahvaltı jesti

Foto Galeri, Süper Amatör
20 -EKİM- PERŞEMBE -U-17 LİGİ – 4.HAFTA PROGRAMI

20 -EKİM- PERŞEMBE -U-17 LİGİ – 4.HAFTA PROGRAMI Arifiye Suniçim 17:00     Sakaryatüvasaşdemır-Sapancaakademi Spor Arifiye Suniçim 19:00     Ari...

U-17’LERİN BOYNU BÜKÜK 0-2

U-17’LERİN BOYNU BÜKÜK 0-2 Coca Cola gelişim liginde yer alan Sakaryaspor U-17 Takımı evinde konuk ettiği Kocaelispor U-17 Takımı karşısında ilk yarıd...

GELİŞİM LİGİNDE HEYECAN SÜRÜYOR

GELİŞİM LİGİNDE HEYECAN SÜRÜYOR Coca Cola Gelişim liginde yer alan alt yapı takımlarımızdan Sakaryaspor U-16 ve U-17 Takımları bugün Ekrem Karaberbero...

U17-Demirspor Rahat Kazandı.9-0

Demirspor Rahat Kazandı.9-0 U 17 Merkez  A Grubunda  Demirspor  Arifiye Atılgansporu her iki yarıda oynadığı güzel futbolla rahat geçti. Arifye Atılga...

YENİKENT FIRATSPOR ALİ ARSLAN’A ÖFKELİ

YENİKENT FIRATSPOR ALİ ARSLAN’A ÖFKELİ Yenikent Fıratspor Kulübü takımı ligden çekme noktasına geldi. Yenikent Fıratspor’dan yapılan açıklamada daha ö...

GELİŞİM LİGİNDE RAKİP SANCAKTEPE BELEDİYESPOR

GELİŞİM LİGİNDE RAKİP SANCAKTEPE BELEDİYESPOR Yeşil siyahlılar bu hafta Sancaktepe Belediyespor takımı ile karşı karşıya gelecek. Sakaryaspor U-14 ve ...

U-17LIGI 1.HAFTA MUSABAKA PROGRAMI

U-17LIGI 1.HAFTA MUSABAKA PROGRAMI 26 EYLÜL PAZARTESİ Ferizli    16:00     Ferizlikaradenizspor       Karasugüvenspor Karasusuniçim  14:00     Karasua...

U17 Sakaryaspor:1- U17 Sarıyerspor: 1

U17 Sakaryaspor:1-  U17 Sarıyerspor: 1 Saha: Ekrem Karaberberoğlu U17 Sakaryaspor: Yunus Emre ** Barış** Muhammed** M.Mustafa** Cihat** Metincan** Erk...

ALT YAPIDA U-17 MÜCADELESİ

ALT YAPIDA U-17 MÜCADELESİ Yeni sezona geçtiğimiz hafta giren Sakaryaspor U-17 Takımı ile Sakarya tekspor U-17 Takımı Ekrem Karaberberoğlu Tesislerind...

U 17 Erenler Finalde

“U 17 Türkiye Şampiyonası 1 kademe müsabakaları İlimizi temsil eden Erenlerspor adını finale yazdırdı. ”  Erenler Finalde  U 17 Türkiye Şa...

Adapazarıspor: 3- İst. Günyamaçspor: 1

Adapazarıspor: 3- İst. Günyamaçspor: 1 Adapazarıspor U17 takımı  Türkiye Amatör futbol şampiyonası 1. Kademe grubunda Düzce  İl’inde oynadığı  ilk maç...

Erenleri Ferhat uçurdu 3-2

Erenleri Ferhat uçurdu 3-2 Onguldakta U 17 ler maçında Erenlerspor ilk maçını zorda olsa kazandı 3-2. Te4msilcimizin bu karşılaşmadaki gollerinin üçün...

ADAPAZARISPOR U-17 KUPASINA KAVUŞTU

ADAPAZARISPOR U-17 KUPASINA KAVUŞTU Sakarya U-17 Ligi play-off karşılaşmalarında elde ettiği büyük başarı sonrasında grubunda şampiyon olan Adapazarıs...

U-17’DE KURALAR ÇEKİLDİ

U-17’DE KURALAR ÇEKİLDİ Türkiye Şampiyonas’ına katılacak U17 takımlarının hangi ilde oynayacakları belirlendi. DÜZCE VE ZONGULDAK Adapazarıspor, Erenl...

ERENLERSPOR U-17’YE KUPA ÇOK YAKIŞTI

ERENLERSPOR U-17’YE  KUPA  ÇOK YAKIŞTI Sakarya U-17 Ligi Play-Off karşılaşmalarında büyük bir başarı elde ederek şampiyonluğu göğüsleyen Erenlerspor U...

ALT YAPIDAN TRAJİKOMİK HİKAYELER !

ALT YAPIDAN TRAJİKOMİK HİKAYELER ! Sakaryaspor Altyapısında U 17 ve U 19 takımlarından sonra şimdi de U 16 takımı cezalı oyuncu oynattığı için 3-0 yen...

ERENLERSPOR U-17 KUPASINA KAVUŞUYOR

ERENLERSPOR U-17 KUPASINA KAVUŞUYOR Erenler Stadında oynadığı final müsabakası gibi karşılaşmada tekspor’u 1-0 Yenerek U-17 Ligi şampiyonu olan Erenle...

ANLAMLI GECENİN ANISINA

ANLAMLI GECENİN ANISINA Sakarya U-17 Ligi Play-Off maçlarından başarıyla çıkarak Sakarya’yı U-17 Şampiyonasında temsil edecek olan Sapanca Akademispor...

ERENLERSPOR U 17 SAKARYAYI TEMSİL EDECEK

ERENLERSPOR U 17 SAKARYAYI TEMSİL EDECEK “U 17 Play Off B grubunda Erenlerspor güçlü rakibi Teksporu Tek golle geçerek Sakarya  B grubu  şampiyo...

SAPANCA AKADEMİSPOR, TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA GİDİYOR

SAPANCA AKADEMİSPOR, TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA GİDİYOR Sapanca Akademispor U-17 takımı C Grubunda Sakarya Şampiyon olarak Türkiye Şampiyonası’na katılma ...

U-17 VE U-19’LARIN RAKİBİ KOCAELİ BİRLİK

U-17 VE U-19’LARIN RAKİBİ KOCAELİ BİRLİK Pazar günü ise Ekrem Karaberberoğlu Alt yapı Tesislerinde iki karşılaşma oynanacak ve rakip Kocaeli Birlikspo...

U17 PLAY OF MAÇLARI

U17 PLAY OF MAÇLARI 09.03.2016 çarşamba           ERENLERSUNİ ÇİM          16:00 HARMANLIKSPOR            YENİKENTFIRATSPOR ERENLERSUNİ ÇİM          1...

AkyazıAkın:2-1 Hendek Akovaspor

AkyazıAkın:2-1 Hendek Akovaspor Saha: Erenler Hakemler: Suat Güz **** Ozan Gürleyek** (Tayfun Güz***) Hamza Seyyar ** Akyazıakınspor: Murat*** Onur***...

Yenikent Fıratspor 2-1 Çaykışlaspor

Yenikent Fıratspor 2-1 Çaykışlaspor Saha: Erenler Hakemler: Ozan Gürleyek*** S.Kaan Akçay** Ş.Kerem Ayvaz** Yenikent Fıratspor: Volkan Girgin** K.Taha...

Adapazarıspor:6-0 harmanlıkspor

Adapazarıspor:6-0 harmanlıkspor Saha: Erenler Hakemler: Tayfun Güz *** Batuhan Güz*** M.Samet varan*** Adapazarıspır: Aytaç*** Berkay*** B.Talha*** (D...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

SON DAKİKA HABERLERİ