Olgunlar Turnuvası « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Kongre 6 Kasım’da

Foto Galeri, Sakaryaspor
Yarı Final Heyecanı

Yarı Final Heyecanı Çaykışla (A), Çaykışla (B) ve Kozluk takımlarının ardından Bekirpaşa Takımı yarı finale yükseldi Erenler Belediyesi Bekirpaşa Muht...

Yarı Finali Garantilediler

Yarı Finali Garantilediler Erenler Belediyesi Bekirpaşa Muhtarlıkları 1. Geleneksel Kaynaşma Turnuvasında 8. Hafta müsabakaları sonrasında Çaykışla (A...

Pirahmetler, Hasanbey’i yendi

Pirahmetler, Hasanbey’i yendi Pirahmetler takımı Hasanbey takımını 3-1 yenerek ilk 4 iddiasını son haftalara taşıdı. Erenler Belediyesi Bekirpaşa Muht...

Zirveye Çaykışla Damgası

Zirveye Çaykışla Damgası   Çaykışla (A) Takımı, Kozluk takımını, Çaykışla (B) takımı ise Kamışlı takımını 2-1 yenerek zirvedeki yerini sağlamlaştırdı....

Bekirpaşa’da Sürpriz Sonuçlar

Bekirpaşa’da Sürpriz Sonuçlar Erenler Belediyesi Bekirpaşa Muhtarlıkları 1. Geleneksel Kaynaşma Turnuvasında 5. Haftanın maçlarında Sürpriz sonuçlar o...

Tecrübeli Olgunlar Şampiyonu Akyazı Çetinkaya Market Yemekte Buluştu.

Tecrübeli Olgunlar Şampiyonu Akyazı Çetinkaya Market Yemekte Buluştu. Gazi  Metal  31. Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası ‘nın Tecrübeli Olgunlar Katag...

MHK yenileyecek

MHK yenileyecek Zekeriya Alp başkanlığındaki yeni MHK yeni sezon öncesi  tüm İllerin kurullarını görevden aldı. Şimdi gözler  her ilde olduğu gibi, bi...

Çaykışla (A) kazandı Köy İçi-Pirahmetler Berabere

Çaykışla (A) kazandı Köy İçi-Pirahmetler Berabere Çaykışla (A) takımı Hasanbey takımını 5-2 yenerken, Bekirpaşa ile Pirahmetler berabere kaldı. Çaykış...

Bekirpaşa’da Sürpriz Sonuçlar

Bekirpaşa’da Sürpriz Sonuçlar Erenler Belediyesi Bekirpaşa Muhtarlıkları 1. Geleneksel Kaynaşma Turnuvasında 5. Haftanın maçlarında Sürpriz sonuçlar o...

Çemsan A.Ş. kupasını Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den aldı

Çemsan A.Ş. kupasını Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den aldı Gazi Metal 31. Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası sona erdi SON ŞAMPİYON ÇEMSAN Sü...

Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Akyazıspor&Çetinkaya Market şampiyon olmuştur.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   45nci Akşam Maçları Gün İnşaat: 4-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 1 Hakemler: Hakan Can Yıl...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 44ncü Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   44ncü Akşam Maçları İzrek Automotive Labels: 4-Eser Okulu Bahçıvanspor: 3 Hakemler: Engin Bıçak, ...

Olgunlar Kategorisinde Sakarya Bahçeşehir Koleji şampiyon olmuştur.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası       43ncü Akşam Maçları Sakarya Bahçeşehir Koleji: 5-Uzman Kimya: 2 Hakemler: Levent Gümüşdere, Ö...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 42nci Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     42nci Akşam Maçları Akyazıspor&Çetinkaya Market: 7-Gün İnşaat: 1 Hakemler: Süleyman Hilmi M...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 41ncı Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 41ncı Akşam Maçları İnci Mutfak&Şeker Mahallesi: 3-Ada Eser Yapı: 0 (H) NOT: Bu karşılaşma Ada ...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   40ncı Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   40ncı Akşam Maçları Sakarya Bahçeşehir Koleji: 7-Akyazı Konak İnşaat: 6 Hakemler: Sinan Bilgin, M...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası         39ncu Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası         39ncu Akşam Maçları Beşkardeşler Mobilya: 5-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 6 Hakem: ...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  38nci Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  38nci Akşam Maçları Çemsan A.Ş.: 4-Kılıçoğlu Otomotiv: 1 Hakem: Bahadır İleri Çemsan A.Ş.: Rahmi A...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    37nci Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    37nci Akşam Maçları STA Spor Kompleksi: 3-Sakarya Masterlar Derneği: 8 Hakem: Muhammet Basri Bat...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  36ncı Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  36ncı Akşam Maçları Beşkardeşler Mobilya: 3-Remax Hür: 10 Hakem: Engin Bıçak Beşkardeşler Mobilya:...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası      35nci Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası      35nci Akşam Maçları Bes Aydınlar Yapı: 5-Kılıçoğlu Otomotiv:  12 Hakem: Süleyman Hilmi Metin B...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası       34ncü Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası       34ncü Akşam Maçları Kebapçı Bey: 4-STA Spor Kompleksi:6 Hakem: Berat İnekçioğlu Kebapçı Bey: ...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 33ncü Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 33ncü Akşam Maçları Sakarya Efe Tur: 3-Ferkas Mühendislik: 4 Hakem: Muhammet Kantaroğlu Sakarya Efe...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     31nci Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     31nci Akşam Maçları Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 6-Gün İnşaat: 5 Hakem: Gökhan Kahyacı...

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  30ncu Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  30ncu Akşam Maçları İnci Mutfak: 1-Sivişoğlu Yapı: 1 Hakem: Engin Bıçak İnci Mutfak: Ferhat Duman,...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

SON DAKİKA HABERLERİ