SON DAKİKA

Tuzla maçının hakemi Selim Özen

Foto Galeri, Sakaryaspor

GÜÇ ZEHİRLENMESİ VAR!

Köşe Yazıları
2.AMATOR KÜME 7 HAFTA MAÇ PROĞRAMI

18-05-2019  Cumartesi Kumköprüspor — Hacıfazlıoğluspor Akyazı Suni  Saat:22:30 Sakaryashçekspor — Sakaryaeğitimspor Erenler Atatürk      Saat:22:00 Er...

İl Müdürü Arif Özsoy’dan Erenler’de İncelemeler

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Erenler Atatürk Stadında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliklerinin açılış seremonisinin ardından tesisl...

2.AMATOR KÜME 3 HAFTA TOPLU SONUCLAR

Vakıfspor — Yağcılarspor:2-4 Kumköprüspor — Topağaçspor:1-3 Skuyudibispor — Çatalköprüspor:2-3 Asarifiyespor — Hendekgücüspor:3-0 H Sakaryaakademikspo...

2.AMATOR KÜME 2 HAFTA TOPLU SONUCLAR

Akyazıkaradenizspor — Hasanbeyspor:3-6 Asarifiyespor — Yuvalakspor:0-7 Sakaryashçekspor — Çarkasamiyespor:1-0 Maltepegençlikspor — Yazlıkspor:1-3 Kızı...

2.AMATOR KÜME 2 HAFTA MAÇ PROĞRAMI

13-04-2019  CUMARTESİ Akyazıkaradenizspor — Hasanbeyspor Akyazı Suni         Saat:14:00 Asarifiyespor — Yuvalakspor Akyazı Suni         Saat:20:00 Sak...

2.AMATOR KÜME 1 HAFTA TOPLU SONUCLAR

HACIFAZLIOĞLUSPOR — BEDİLKAZANCISPOR:3-0 KUMKÖPRÜSPOR — ESKİBEDİLSPOR:2-3 ÇARKASAMİYESPOR — SAKARYAEĞİTİMSPOR:1-1 BUDAKLARSPOR — YILDIRIMSPOR : SAKARY...

2.AMATOR KÜME 1 HAFTA MAÇ PROĞRAMI

06-04-2019  CUMARTESİ HACIFAZLIOĞLUSPOR — BEDİLKAZANCISPOR Akyazı Suni         SAAT:18:00 KUMKÖPRÜSPOR — ESKİBEDİLSPOR Akyazı Suni         SAAT:20:00 ...

2.AMATOR KÜME KURRALARI CEKİLDİ

AMATÖR AKYAZI-1 GRUBU Yağcılarspor — Askuzulukspor Vakıfspor — Topağaçspor Hacıfazlıoğluspor — Bedilkazancıspor Kumköprüspor — Eskibedilspor Amatör Ak...

Eğitimspor istim üstünde

Eğitim istim üstünde Eğitimspor yaklaşan ikinci Amatör küme öncesi hazırlıklarını Harmanlık sosyal tesislerinde yaptığı çalışmalarla devam ediyor. Mus...

Eğitimin gözü yükseklerde

Eğitimin gözü yükseklerde 2 Amatör küme takımlarından, geçmişinde başarılar yüklü olan Eğitim spor bu sezon klasman ligini hedefleyerek yola çıktı. Ba...

Kocatöngel Şampiyon 6-0

Kocatöngel Şampiyon 6-0 Birinci Amatör kümeye play-off yoluyla çıkma mücadelesinde Çarşamba akşamı Erenlerde  A grubunun 9 ar puanlı iki takımın mücad...

Kocatöngel uygun adım  2-0

Kocatöngel uygun adım  2-0 SAHA: Karaman HAKEMLER:Tayfun güz,Ömer faruk Kılıç, Ömer Faruk Şahin Kocatongelspor: Oğuzhan, Elyasa, Orhan, Faruk, Erol, F...

2.AMATÖR PLAY OFF 4.HAFTA PROGRAMI   

2.AMATÖR PLAY OFF 4.HAFTA PROGRAMI 23.05.2018 ÇARŞAMBA Karaman Suni    22:30     Söğütlükalespor              Boğazköyspor Ekrem Karaberber          2...

2. AMATÖR LİGİ PLAY OFF-2- 3 HAFTA MÜSABAKA TOPLU SONUCLARI

Eşmespor           Gölkentspor:2-1 Ozanlargücüspor             Yağcılarspor:4-2 Garajlartaçspor Askuzulukspor:7-0 Akyazıkaradeniz Spor    Söğütlükales...

2. AMATÖR LİGİ PLAY OFF 1 HAFTA MÜSABAKA TOPLU SONUCLARI

Söğütlükalespor            Sakaryashçekspor:3-1 Yuvalakspor       Boğazköyspor:3-1 Kocadöngelspor              Akyazıkaradeniz Spor:5-1 Askuzulukspor ...

2.AMATÖR PLAY OFF  1.HAFTA PROGRAM

2.AMATÖR PLAY OFF  1.HAFTA PROGRAMI 13.05.2018 PAZAR Erenler Atatürk 16:00     Söğütlükalespor              Sakaryashçekspor Erenler Atatürk 18:00    ...

Şampiyon Alifuatpaşa

Şampiyon Alifuatpaşa Sakarya 2. Amatör Küme Pamukova Geyve Grubu ekipleri Alifuatpaşaspor ile Eşmespor baraj müsabakasında karşı karşıya geldi. Rakibi...

2.AMATÖR LİGİ 7.9 HAFTA MÜSABAKA TOPLU  SONUCLARI 

AMATÖR LİGİ 7.9 HAFTA MÜSABAKA TOPLU  SONUCLARI Alifuatpaşaspor               Boğazköyspor:4-1 Yazlıkspor           Garajlartaçspor:0-3 H Gölkentspor ...

2.AMATÖR LİGİ 7.9 HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

AMATÖR LİGİ 8. HAFTA MÜSABAKA TOPLU  SONUCLARI 06.05.2018  Pazar Arifiye Kalaycı Suni         16:00     Alifuatpaşaspor               Boğazköyspor Ari...

2. AMATÖR LİGİ 7. HAFTA MÜSABAKA TOPLU SONUCLARI

Hendek Yenimahalle-Sakarya Akademık:5-3 Kuyumculu-Limandere:1-2 Hacıfazlıoğlu-Eskibedilspor: tatil Erdoğduspor-Çatalköprü:2-5 Acıelmalıkspor-Garajlar ...

Limandere deplasmanda güldü 1-2

Limandere deplasmanda güldü 1-2 Sakarya 2.Amatör Küme Kuzey Grubu mücadelesinde Limanderespor deplasmanda Kuyumculuspor ile karşı karşıya geldi. Karşı...

2.AMATÖR LİGİ 7-8. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

28 Nisan Cumartesi Erenler   20:00   Hendek Yenimahalle-Sakarya Akademık Karasu Suni        17:00     Kuyumculu-Limandere Akyazı Suni         18:00   ...

Hendek derbisi Rasimpaşa’nın 3-2

Hendek derbisi dostluk görüntüleriyle başlayıp dostluk görüntüleriyle bitti Hendek derbisi Rasimpaşa’nın 3-2 Sakarya 2. Amatör Merkez 1 Grubu Hendek d...

Maltepe avantajı kaybetti 4-4

Maltepe avantajı kaybetti  4-4 2.Amatör Küme Merkez 2 Grubu’nda lider Maltepe Gençlik, son sırada puanı bulunmayan Hendekgücü ile Erenler Stadı’nda ka...

2. AMATÖR LİGİ 5. HAFTA MÜSABAKA TOPLU SONUCLARI

Gölkent Spor     Darıçayırıbelde Spor:3-1 Acıelmalıkspor  Rasimpaşaspor :1-4 Küçücekbelde Spor        Hacıfazlıoğlu Spor:2-3 Dokurcunbeldespor       H...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

SON DAKİKA HABERLERİ