-

-

Çakır analizi

Sakaryasporun Balcova maçı öncesi ev sahipi takım teknik adam değişikliğine gitti. Balcovanın yedi haftadır galibiyet yüzü görememesi sonrası, yönetim takımın başına aslen Sakarya Karasulu olup, İzmirde yaşayan Zeki Çakırı takımın başına getirdi. Lisansı yetişmediği için Sakaryaspor maçını zorunlu olarak tribünden izleyen Zeki Çakır maç sonu açıklamalarını Bizim Sakaryaya yaptı.
BİR PUAN İYİ PUAN
Sakaryasporun iyi takım olduğuna ,iyi takım olarak daha iyi yeri hak ettiğine dikkat çeken Zeki Çakır Balcova olarak alınan bir puanı önemsediklerine vurgu yaptı. Bizim puan veya punalara ihtiyacımız vardı. Bunun içinde şampiyonluk kovalayan bir takımdan alınan bir puan bizim için iyi puan.Zeki Çakır Sakaryaspora pozisyon vermediklerini ancak 65 dakikadan sonra oyundan düştüklerini itiraf etti.
A.KADİRİ BEĞENDİ
Balcovanın yeni Teknik sorumlusu 0-0 biten mücadelenin ardından Sakaryasporla ilgili değerlendirmesinde şunları söyledi. Öncelikli olarak şunu vurgulamakta yarar var. Sakaryaspor iyi takım ve iyi oyuncuları var. Beğendiğim üç dört oyuncu var ama, özellikle ben A.Kadiri çok beğendim dedi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!