Büyükşehir taekwondocusu Milli Takım’da

featured

Büyükşehir Belediyesi Taekwondo sporcusu Hilal Baş, Karaman’da düzenlenen Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda üçüncü oldu. Bu sonuçlarla Milli Takım’a seçilen başarılı sporcu, Temmuz’da ayında gerçekleştirilecek Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda milli formayla mücadele edecek.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo sporcusu Hilal Baş, Karaman’da düzenlenen Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda 59 kilogramda üçüncü oldu. 17-22 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilen şampiyonaya, 75 ilden 950 kulüp ve 3500 sporcu katıldı. Şampiyonada bir de talihsizlik yaşayan başarılı sporcu, yarı finalde yaşadığı sakatlıktan dolayı çekilmek zorunda kaldı. Bu sonuçlarla Milli Takıma seçilen başarılı sporcu, 6-9 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda Türk Bayrağı’nı dalgalandıracak.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!