Büyükşehir rakip tanımıyor: 98-37

Daha Fazla Göster

İlk kez 3 lü hakem mekaniği sistemi ile yönetilen maçta, Yeşil siyahlılar  Yıldızlara 61 fark atarak yoluna devam etti,

 Büyükşehir rakip tanımıyor: 98-37

Salon: Lütfü Yaman

Hakemler: Fatih Güler, Cemal Cem Meral, Burak Aktaş

SBÇ (B): Doğuhan, Feriduncan, Ömer Kurtuldu, Aşkın, Mehmet, Onurhan, Furkan, Bahadır, Ertuğrul, Kadir, Yusufcan, Alpay

Antrenör: Ali Burgul

S.Yıldızlar: Furkan Efe, Enes, Yiğit, Doğukan, Yusuf, Zeynel, Furkan, Onur, Hakan, Ömer Sefa, Utkucan Çetin, Göktan

Antrenör: Kerim Durmaz

İlk devre : 48-18

 

İlk kez üç hakem

Genç Erekekler Basketbol liginde ilk kez 3 hakem yönetimi olan ve Basketbol sisteminde “3 lü mekanik yönetim” olarak adlandırılan sistem SABİ (B), Yıldızlar maçında uygulandı. Baş Hakem Fatih Güler ile Cemal Cem Meral ve Burak Aktaş çok uyumlu yönetim gösterdiler.

Fark oldu

Maçta Büyükşehir Belediyespor (B) takımı çok rahat oynadı ve  ilk yarısını 48-18 önde kapadığı maçı 98-37 kazandı. Şampiyonluğun en büyük adayı SBŞ (B) takımı nağmağlup olarak finale doğru yol alıyor.

Salih Koşu izledi

Maçın sürpriz konuğu Gençlik Hizmetlerşi ve Spor il eski müdürü Salih Koşu oldu. Koşu maçı tribünlerden heyecanla izledi ve devre arasında Ali Burgul ile neşeli bir şekilde sohpet etti. Salih Koşu’nun İl müdürlüğünden ayrıldıktan sonra yeni imaj olarak sakal bıraktığı gözlerden kaçmadı. (Suat Beyenal)

(3) SBŞ. Mehmet Meriç her topla adeta uçtu (9) SBŞ. Mehmet Meriç her topla adeta uçtu Ali Burgul hoca hucum emrini verdi (2) Ali Burgul hoca hucum emrini verdi Cemal Cem Meral, Fatih Güler, Burak Aktaş ilk kez 3 lü hakem mekaniki ile maç yönettiler (2) Cemal Cem Meral, Fatih Güler, Burak Aktaş ilk kez 3 lü hakem mekaniki ile maç yönettiler Kerim Durmaz, Ali Burgul maçtan önce Müjdat Çetin oğlu Utkucan'ın pynadığı takım yenilince çok üzüldü Ömer Kurtuldu  ailesi öünde çok güzel oynadı (2) Ömer Kurtuldu  ailesi öünde çok güzel oynadı Ömer ve Hamza KUrtuldunun ailesi tribünlerde yerlerini alıyor S.Yıldızlar fark yedi Salih Koşu, Ali Burgul Salih Koşu'nun sakallı yeni imajı çok yakışmış SBŞ (B) Şampiyonlıuğa koşuyor Yusufcan çok güzel oyun çıkardı

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!