SON DAKİKA

Sakaryaspor: 0 UTAŞ Uşakspor:2

Foto Galeri, Sakaryaspor

HAYDİ MAÇA

Sakaryaspor

büyükler karete hendek

Bu haber 21 Aralık 2014 - 16:43 'de eklendi ve Bu haber 1.171 kez okundu. kez görüntülendi.

18-21 Kasım 2014 tarihlerinde düzenlenen Türkiye Büyükler ve Veteranlar Şampiyonası sona erdi. Çorlu’nun ev sahipliği yaptığı turnuvada Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcuları başarılı bir performans sergiledi.
Hendek Karate Takımının bayanlar 55 Kg da yarışan sporcusu Büşra Tosun finalde yenilerek gümüş madalya kazandı. Bayanlar 68 Kg da yarışan Nurcan Çiçek ise rakiplerinin karşısında üstün performans göstererek altın madalya kazandı.
Turnuvaya çok iyi hazırlanan fakat müsabakaya katılamayan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Kerem Ali Zeren sakatlığı sebebiyle turnuvaya katılamadı. Büyük erkekler 75 Kg da dövüşen Hendek Karate Takımı sporcusu Ümit Atış ise büyük bir şans yakalamasına rağmen ikinci maçta sakatlanarak turnuvaya veda etmek zorunda kaldı.
Antrenör Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol şampiyonada yarışan sporcularını göstermiş oldukları performanstan dolayı tebrik ederken derece alan ve alamayan sporcularına başarılarının devamını diledi. Ayrıca Kayacık ve Açıkyol gelecek yıl yapılacak olan Büyükler Türkiye Şampiyonası için eksiklerini gördüklerini daha iyi hazırlanacaklarını ifade etti.
Hendek Belediye Başkanı Sayın Ali İnci Büyükler Kategorisinde yarışan ve üstün performans gösteren sporcuları tebrik ederken Antrenör Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol’a çabalarından dolayı teşekkürlerini iletti. Gelecek yıl düzenlenecek olan turnuvada yarışacak olan Hendek Karate Takımı sporcularına ve Antrenörlerine güvendiğini dile getiren İnci desteklerini de esirgemeyeceğini dile getirdi.
AE0I9748

AE0I9755

AE0I9399

AE0I9561

AE0I9648

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.