Bülent Uygun Açıklama

Abone Ol
Daha Fazla

Ben yıllardır Sakarya’da yaşayan biri olarak gerçekten İmparator Ekrem Yüce çalışıyor Sakarya için gündüz gece tüm Sakarya gurur duyuyor seninle diyerek teşekkürlerimi kendisine iletiyorum.

Yıllardır yapılamayan kaldırılamayan transfer yasağını kaldırıp Sakaryaspor sevenlerine armağan ettiği için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yaşar zımba ise şunu bilesin ki Suskunluğumuz Sakarya asaletindedir yoksa her lafa verilecek cevabımız vardır.

Lakin Bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye.

Nalbant Başkanın yerine olsam Şehrin en özel koltuğundan seni alır Askf kapısına koyarım şahsen yönettiğin orada da durum vahim o amatörce hizmet eden adamlara veremediğin desteği şimdi daha iyi görebiliyorum.

Ama şunu unutma Burası Sakaryaspor her hangi bir takım değil şehrin en değerlisidir bunu bilmeni isterim zaten öğrenmemişsen taraftar da sana bunu zamanı gelince öğretecektir.

Bizler neler verdiğimiz belgeleri ile ortadadır sadece deftere işlemediğin için kendin kimlerin ne verdiğini bilmemektesin.

Ama tüm Sakarya senin Delikli 1 kuruş vermemiş olduğunu biliyor.

Verilen dekontlara baktığında görünce sakın şaşırmayasın kefen parası da olmasın biz Allah uzun ömür versin isteriz.

Şehrin seçilmişlerine küfür edeceksiniz sonra peşinde gezeceksiniz şehrin duayenlerinin takıma yaptığı katkının dışında düşüncelerini söylemesine söz söyleyip pervasızca eleştireceksiniz sonra da medyaya laf söyleyeceksin ben böyle demedim çarpıtmışlar diyeceksin ben meyve severim fakat yanar dönerli olanından değil.

 

Yöneticiler Atilla Doğan  Erdem yıldırım  Şahin Taşer  Recep Demir  yönetime sokarak para verdirdim dekontları muhasebecidedir gidip baksın ve yönetici olmasam da  5 transfer ile beraber İstanbul’da ki evimi ipotek vererek yasağını kaldırmak için Vergi dairesine verdiğimi başkanın Nalbant iyi bilir hatta vermesem 1 çuval inciri berbat ediyordunuz.

Reklam için yenihaber gazete sahibi dostumdan rica ettin 100 bin tl geldi muhasebeciye teslim etmeyen sensin haciz geldi deyip 3 gün sonra yalan söyledik diyen de sizsiniz.

Sonrada topçuya dağıtacağız deyip gene vermeyen sizsiniz.

Hal bu ki o para ile alakalı kuyumcudan vergi dairesine yatırılmak üzere geri vermek şartıyla alındı.

Bana para vermedi demişsin dekontlar atayım İsterseniz hesap not at  ben 1500 tl daha vereyim kefen mi alırsın o senin bileceğin iş.

İbrahim Başkan 270 bin senin ise tek delikli kuruş verdiğiniz doğrudur.

Çekler de BMC den gelecek Ocak ayında ödenmek üzere verdiniz. Bana kalkıp 1.5 milyon dan bahsediyorsunuz sen 3.5 verdin de bizim mi haberimiz yok.

Elazığ deplasmanından takımı getirmenize baktığımızda işi ne kadar iyi bilmediğinizi transfer açılacak sözü vermişken hocanın istediği adamları almayıp son dak ka transferleri yaparsanız takım hedefi baştan yakalayamaz hocaya suç atmak en basit yönetici anlayışıdır oda sizde olduğu aşikârdır. Defalarca söylememe rağmen kamp yapmamanın acısı çekiyor takım.

Birde geçen sene den beri 30 maç başları almamış futbolcu kardeşlerimize bu senede başlamadan para veremedin mi ve her seferinde öteledin mi üst seviye performans beklemek olmuyor.

Hala aynı mantalitedeyseniz ödeme yapmayacaksanız el ele verin götürün Divan Başkanı Halil İbrahim Balcıya teslim edin merak etmeyin hem sizden çok daha iyi yapacak yönetimin içinden hem de Sakarya’dan bir çok Sakaryaspor Sever çıkacaktır.

Ben beni uzaklaştırmak istemenizden anlamam lazım ki 2 ay önce el çekmem için telefon etmeniz nedeni kafanıza göre hareket etmek içinmiş. Sonra transferi açamadınız mecbur kaldınız gelip Yüce insanla transferi hallettik ondan sonra gene entrikalara başladınız.

Zaten kısa zamanda siz Belediyenin kulüp müdürü ve muhasebecisine  el çektirir sonrasında kendi Askf den müdür ile muhasebecini  getirir  delege yapar parasal anlamda kafana göre harcar batırırsan buna da ben müsaade etmem zaten hemen sizi savcılığa şikayet eder gereken ne ise kanun çerçevesinde yapılmasını sağlarım.

 

Burada tek kurtuluşu Taraftarlarımız Tribünlere döndüğünde arzulanan galibiyetler onların desteğiyle gelmesiyle olacaktır.

Sonrasında zaten yepyeni ekonomik durumu iyi gönül vermiş adamlarla kurumsal kimlikle beraber Süper lig yolculuğu başlayacaktır.

Elhamdürillah Müslümanım Ne mutlu ki Türk’üm ne güzel ki Sakaryalıyım Bundan sonra her zaman ki gibi taraftarı olmaktan şehrime hizmet etmekten takımımızın yanında yer almaktan çekinmeden en zor gününde nasıl onurluca yanındaysam gerekli olduğunda gene taraftarlarımızla beraber her daim yanında yer alıp takımımıza destek olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Saygılarımla

Bülent Uygun

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!