Trendyol 1. Lig Haftanın Maçları - Trendyol 1. Lig Puan Durumu TFF 3.Lig 2.Grup Haftanın Maçları - TFF 3.Lig 2.Grup Puan Durumu

Bu kafa Hakeme atılmadı

Bu kafa Hakeme atılmadı

Hakemler hedefte. Yanlış Hakem atamaları genç hakemleri sıkıntıya sokmaya devam ediyor. Ligin ateşi yükseldi , Hakem atamalarındaki yanlışlık ,adamına göre hakem atama değirmenine su taşıyanların yüzünden ,Sakarya Hakemliği karakolluk,Sakarya hakemliğ Hastanelik  olmaya devam ediyor. Bana göre Karasuda genç Tayfun Topuzayaka atılan kafa, aslında Hakem atama sorumlusu Fatih Sucuoğluna dolayısı ile İHK ye atılan kafadır. Tabi bu yorumum anlayanlar için ,bu olayları iyi okuyabilecek içindir. Karasuda yerlerde sürünen Hakem resminin içini ben böyle dolduruyorum. Hissi yapılan ,bazı çıkarcı düşüncelere alet edilen atama furyası sürdükçe daha neler göreceğiz bakalım. Bazı hakemleri gazozuna tabir edilen maçlara verirken ,kendine yakın ama gelişmemiş hakemlere maç verirsen sonucunada katlanmak size düşer. Son yıllarda Sakarya hakemliği hiç bu kadar ayaklar altında sürünmemişti. Bir notta Aziziyelilere düşelim. Bir futbolcu sizin tarihsel yapınıza zarar veriyorsa eğer orada gerçek Aziziyeliler bir kere değil çok düşünmeli. Gerci olayın içinde ne seyirci nede birden fazla oyuncu yoktur haberi bize iletilse de   bu kafa hakemden sonra İHK ye ,İHK den sonra Aziziyeyi gerçekten sevenlere atılmış bir kafa olarak ortalığa saçılmıştır.

 

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!