Bu bir beka meselesidir

featured

Bu bir beka meselesidir

ASKF camiasıyla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “16 Nisan’da ülkemizin geleceği, gençlerimizin, kadınlarımızın, çocuklarımızın geleceği için bu anayasa oylamasında bizlere sahip çıkmanızı bekliyoruz. İnşallah hep beraber bu süreci de aşarak yolumuza devam edeceğiz” derken; Milletvekili İsen, “Bu sadece bir seçim değildir bir beka meselesidir. Ve Türkiye’nin geleceğini oylayacağız” dedi. Kılıç ise; 16 Nisan’da yüksek bir oy oranı yakalayacaklarını söyledi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu camiası ile bir araya geldi. Reisoğlu Restoran’da gerçekleştirilen buluşmada Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, ilçe belediye başkanları, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, kulüpler, sporcular ve aileleri yer aldı.

 

Büyük bir STK

Programın açılış konuşmasını ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptı. Zımba, “Bu yemeği düzenlemede emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyorum. Sakarya’da koca bir sivil toplum örgütü olduğumuzu ispatladığınız için siz değerli katılımcılara da teşekkür ediyorum.”

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!