Bölükbaşı’dan Çaykışlaspor’a moral yemeği

Abone Ol
Daha Fazla

Cafe Terra ve Kahve Diyarı’nın sahibi ve aynı zamanda Çaykışlaspor’un sponsorlarından Turhan Bölükbaşı, U19 Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını sürdüren Yeşil-Beyazlı teknik heyet ve oyunculara moral yemeği verdi.

Mükemmel ortam
Cafe Terra ve Kahve Diyarı’nın sahibi Turhan Bölükbaşı, İlimizi Türkiye Şampiyonası terfi müsabakalarında temsil edecek olan Çaykışlaspor’lu teknik heyet ve futbolculara moral vermek amacı ile bir yemek organizasyonu düzenledi. Yemeğe futbolcuların tamamı katıldı.

Geniş katılım oldu
Cafe Terra’da verilen yemeğe ASKF başkan yardımcısı İslam Bozkurt, Futbol İL Temsilcisi Ali Arslan, Saha Komiserleri Derneği başkanı Mahmut Güzel, Çaykışlaspor antrenörü Kadir Şirin, genel kaptan Erdal Yıldız, Cafe Terra işletme müdürü Suat Yılmazer, futbolcular ve basın mensupları yemekte yer aldı.
Arslan: Tebrik ediyorum
Oldukça güzel bir ortamda yenilen yemek sonrası Futbol İL Temsilcisi Ali Arslan
futbolculara hitap etti. Arslan konuşmasında, “Sizleri bir kez daha tebrik ediyorum. Çok kısa bir sürede elde edilen bu başarı bizleri son derece memnun etti. Daha yolun başındasınız. Aynı başarıyı sizlerden Türkiye Şampiyonası’nda da göstermenizi bekliyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi Türkiye Şampiyonası’nda da sizlerle birlikte olacağız. Sakarya’yı en iyi şekilde temsil edeceğinize yürekten inanıyorum” dedi.
Yılmazer: Bahtınız açık olsun
Arslan’ın konuşmasının ardından söz alan Cafe Terra İşletme Müdürü Suat Yılmazer, “Teknik heyeti ve sizleri gösterdiğiniz başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Çok büyük bir başarı elde ettiniz. Aynı başarıyı sizlerden terfi müsabakalarında da bekliyoruz. Terfi maçlarında çok uyanık ve ahlaklı olmanız gerekiyor. Bahtınız açık olsun. Başarılı sonuçlarla döneceğinize yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.
1 toplu

ali arslan

IMG_5503

IMG_5504

IMG_5505

IMG_5506

IMG_5507

IMG_5508

IMG_5509

IMG_5510

IMG_5511

IMG_5512

IMG_5513

suat yılmazer

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!