-

-

BÖLGESEL LİĞİ DEĞERLENDİRMESİ

Karasu galibiyeti hatırladı
Bal ligi onuncu grupta Çıksalın ve Sultan gazi zirvedeki Düzce ve Kütahya saltanatına son vermek için ayaklandılar. Karasu spor altıncı hafta kazandı ve derin bir oh çekti. Ser divan zayıf Kıbrısçığı rahat yendi. Kalaycı iddialı Kütahya’ya 90+4 kadar direndi ama kaybetti.
Bal ligi onuncu grupta zirve heyecanı farklı adresleride devreye soktu. Gecen haftanın içindeki en önemli doksan dakikada Sultan gazi İstanbul’a lider unvanıyla gelen Düzce spor bu unvanını 2-1 lik yenilgiyle kaybetti. Sultan gazi Düzce sporu yenerek bir maç eksiği ile zirvenin en önemli takımı oldu.
SULTANGAZİ-ÇIKSALIN
Bal ligi 10 grupta Kütahya ve Düzce büyük avantaj yitirdiler. Çıksalın Hem Düzceyi ,hemde Kütahya’yı yendi. Sultan gazide son olarak Düzce sporu yendi. Öyle görülüyor ki Çıksalın ve Sultan gazi 3 lig torbasından çıkma şansları rakiplerinin önüne geçti.
KALAYCI KİLİT TAKIM
Kalaycı spor Apdulllah İleli ile beraber kaybederken bile ,direnç sergileyen genç bir takım oldu. Geleceğe yönelik kadro gibi futbol resmi veren Kalaycı spor gecen hafta Kütahya ya kök söktürdü. Rakibini sahada on kişi bırakan Kalaycı spor 90+4 de Penaltıyla yıkılsa da futbol geleceği olarak umut verdi. Şimdi O kalaycı spor yarın liderlik hesapları yapan Sultan gaziyi erteleme maçında Kalaycıda ağırlayacak. Kalaycı evinde kolay kaybetmiyor. Çıksalın zor kazandı,Kütahya’ya geçit vermediler. Bu gün ki maç tada kalaycının futbol direnci sahada olacak.
KARASUSPOR GALİPİYETİ HATIRLADI
Karasu spor makus ikinci yarı talihsizliğini nihayet yendi. Sarı Kırmızılılar Dikilitaşı evinde bir ara 1-1 gelen mücadelede 3-1 le geçti. Karasu spor derin bir oh çekti ama Ser divanla arasındaki altı puanlık farl ortada duruyor. Karasu bu farkı kapatırsa playof oynamaktan kurtulur. Bu yolda Serdivan bu sene önde koşan takım.
ERTELEME PROĞRAMI
Bal onuncu grubta kötü hava koşulları nedeniyle ertelenen üç karşılaşma oynanacak.
Arifiye Kalaycıspor-Sultangazi
Avcılar-Beyköy
Dikilitaş- Esk.Demirspor

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!