SON DAKİKA

BİZİM MANEVİ HUZURA İHTİYACIMIZ  VAR

Bu haber 27 Mart 2018 - 22:17 'de eklendi ve Bu haber 587 kez okundu. kez görüntülendi.

BİZİM MANEVİ HUZURA İHTİYACIMIZ  VAR

Yönetim, teknik heyet ve futbolcular basın toplantısı düzenledi. Nazilli mağlubiyetinin ardından şehirde konuşulan hoca sorunu ve prim polemiklerine cevap veren yönetim “Artık kenetlenme zamanı” diyerek birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

KİN VE NEFRET SÖYLEMLERİ

 

Başkan İsmail Gürses yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Altay galibiyetinden sonra hocanın gönderilmesi, futbolcuların prim alamadıkları için maça çıkmayacağı ben kinle, nefretle olan bir söylem olarak görüyorum. Hocamızın arkasında olduğumuzu defalarca söyledik. Bu saatten sonra Mourinho’yu getirsek ne olur. Ligde kalmış 6 maç. Böyle bir şey yok. Hocamızla devam ediyoruz. Futbolcu kardeşlerimizle para konusunu biz Antalya kampında kapattık. Kendi yağımızla kavruluyoruz. Primleri ödemeye gayret ediyoruz. Futbolcularımızdan sıkıntımız yok, hocamızdan sıkıntımız yok. Şehir olarak artık el ele verelim şu şampiyonluk havasına girelim.”

 

KENETLENME ZAMANI

 

“Artık telafisi olmayan bir sürece girdik. Pazar günü hayati bir maça çıkacağız. Seyircisiz oynama yasağımız var. Bu yasağın kaldırılması için gayret sarf ediyoruz. İnşallah Pazar günü bu durumu lehimize çeviririz. Artık kenetlenelim, bu şehrin desteğiyle duasıyla maneviyatıyla birlikte olalım. Maddiyatla uğraşmıyoruz. Buraya kadar işi getirdik bundan sonrada bir şekilde bulacağız. Geçen senede aynı sıkıntıları yaşadık ama mutlu sona ulaştık. 6 maçımız kaldı. Allah’ın izniyle direk çıkacağız. Artık her şey bizim elimizde, futbolcu kardeşlerimizin elinde. Bu futbolcu topluluğu bu şehre arzu ettiği mutluluğu yaşatacaktır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.