Bisiklet Mola Kıraathanesi’ne ilkokul öğrencileri misafir oldu

featured

Bisiklet Mola Kıraathanesi’ne ilkokul öğrencileri misafir oldu

Atatürk İlkokulu öğrencileri Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde yer alan Bisiklet Mola Kıraathanesi’ni ziyaret etti. Açık hava bisiklet sürüşü yapan öğrenciler, Bisiklet Mola Kıraathanesi’nde çeşitli oyunlarla eğlenceli bir gün geçirdi.

 

Bisiklet Şehri Sakarya’da ilkokul öğrencileri Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği organizasyonlarla bisiklet temalı etkinliklerde buluşuyor. Bu kapsamda Atatürk İlkokulu’ndan 50 öğrenci Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Bisiklet Mola Kıraathanesini ziyaret etti.

 

Öğrenip, eğlendiler

Ayçiçeği Bisiklet Vadisi içerisinde yer alan Bisiklet Mola Kıraathanesini ziyaret eden öğrenciler Vadi içerisinde açık hava bisiklet sürüşü gerçekleştirirken langırt, dart, masa tenisi mini golf, satranç, mini körling ve çeşitli oyunlarla eğlenceli bir gün geçirdi. Öğrenciler ayrıca trainer bisiklet kullanımı gerçekleştirerek farklı bir deneyim yaşarken güvenli sürüşü eğitimi aldılar.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!