Trendyol 1. Lig Haftanın Maçları - Trendyol 1. Lig Puan Durumu TFF 3.Lig 2.Grup Haftanın Maçları - TFF 3.Lig 2.Grup Puan Durumu

Bektaş sezon öncesi basınla bir araya geldi

featured

2023-2024   sezon öncesi Sakarya kadın voleybol kulüp başkanı Bektaş sezon öncesi basınla bir araya geldi

2019 Yılında Sakarya Voleybol ismi ile 2. Ligden başlayan serüveni, ilk senesi
2. Ligde Şampiyonluk ile taçlandırarak 1. Lige çıkan,
3 sezondur Sultanlar Ligine çıkmak için mücadele eden
Sakarya Voleybol
Oynadığı oyun ve verdiği duruşla voleybol liglerinde adından söz ettiren ve saygı duyulan bir kulüp oldu.

Bunu sağlama nedeni 50-100 kişi ile başlayan 2bin-3binlere kadar artan seyirci potansiyeli voleybola duyulan ilginin her yıl artması
Ve sürekliliğin olduğu istikrarın olduğu yerde altyapıda 150 ye yakın geleceğin yıldızları için bir çok sporcuya umut olmamız da en büyük etkeni.
Şehri tanıyan ve yıllardır bu şehirde voleybol da mücadele eden değerli yol arkadaşlarımızı, yolda bırakamazdık ve biz çıktığımız yolda ne kadar zorluk varsa ve ne kadar daha zorluk yaşanacaksa onlara göğüs germekten kaçmadık kaçmayacağız.

Rakiplerimizin finansal yapıları ve ana sponsorları iyi incelendiğinde
ki burası çok önemli
ne kadar büyük bir işi bir avuç insan ve voleybola spora gönül vermiş değerli seyircilerimizle başardığımızı daha iyi anlayacaklardır.
Bir kız çocuğuna umut olmak
Bir kız babası olarak
Ve spora gönül vermiş bir Sakaryalı olarak
Değerlerin en üstündedir.

Tamamen gönüllü dost ve arkadaşlarımın yanında 5-6 sponsorumuzla sporu sevdiğim için Sakarya da spora hizmet etme anlamında caba sarf ediyorum. İkili ilişkilerimi kullanmak suretiyle kapısını çaldığım bana inanarak en ufagından en büyüğüne destek olan herkese şükranlarımı sunarım.

Son zamanlar da ekonomik olarak ciddi anlamda maliyetlerin artması bu işlerin kurumsal bir yapı altında olması daha da kaçınılmaz olmuştur.
Geçmiş yillarda ilimzde Basketbol da Süper Ligde mücadele eden takımımız ile gurur duyuyorduk. Ancak şuan yok.

Sakarya Voleybol olarak bu sezon 1. Lide mücadele etmek ve hedefiniz doğrultusunda gerekli olan bütçe 5 -10 mılyon arasında. Burunla hedefinize ulaşma garantiniz yok bunun üstüne çıkarsanız 10 -15 milyonu bulur. Bunu yönetici arkadaşlarım ve teknik ekibimle sezon biter bitmez masaya yatırarak tartıştık. Yapabileceklerinizi konuştuk. Bu bizim arkadaşlarımla altından kalkacağımız bir durum değil. Arkadaşlarım benim önderliğimde bana inanarak güvenerek yapabileceklerini ortaya koysa da . 2 aydan beri ciddi sponsorluk arayışı içindeyim. Sehir de maalesef bu işe bu kadar bütçe ayıracak kimse yok. Herkes genel ekonomik sıkıntıyı bahane ediyor .
Kendi içimizde yapmış olduğumuz istişarede bu işi bırakmak, 4 senedir yapilan emeklerinin alt yapı da geleceği olan Sporcuların hayalerini söndürmek, basketbolun kapanması nasıl basketbol severleri üzdü ise voleybol severleri hayal kırıklığına uğratmasını istemedik.

Ben arkadaşlarımla ve özellikle Teknik Kadromun raporu doğrultusunda bu sezon Federasyon ile yapmış olduğumuz görüşmeler ile 1 ligde yarışma hakkımızı devir edip 2 ligde yarışma hakkını Bayram öncesi anca sonuçlandırdık.
Sakarya da spora hizmet etme adına oluşturacağımız bütçe ile bu sene 2 ligde kadromuzla Şampiyonluğa oynayarak Voleybol severlere ve sizlere keyifli maçlar izlettirecegiz.

Bu sene siz değerli
Basın mensuplarımızı da daha çok maçlarımızda görüp
Ne demek istediğimizi
Neyi anlattığımızı
Neyi başardığımızı daha iyi anlatmış olacağız
Sonucu ve ligi ne olursa olsun
Her zaman tek bir hedefimiz
Ana hedefimiz
Bir hayata dokunmak
Bir hayata umut olmak
Bir şehre umut olmak
Bazen mutluluk bazen üzüntü olsa da sporun neticeye bağlı tarafı
Bizim inandığımız kadar inananların çoğaldığında
Neler yaşanacağı
Hayallerimizden bile fazla olacaktır..

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!