-

-

Baydın ve Şimşek Şampiyon oldu

Erenler Halk Eğitim Spor Kulübü sporcuları Türkiye Ligi Kick Boks Şampiyonasında rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

Şen Döndüler
Bolu İli Kapalı Spor Salonun da gerçekleşen Minikler – Yıldızlar Türkiye Ligi Şampiyonasına Erenler Halk Eğitim Müdürlüğü Kulübü Sporcularından Muhammed Emin Baydın (69), İlhan Berk Şimşek (65), İbrahim Küçük (47)Abdulkadir Berber ile katılarak 2 birincilik ve bir, üçüncülük alarak şampiyonadan şen döndüler.

2 Birincilik, bir üçüncülük aldılar
Muhammed Emin Baydın (69), İlhan Berk Şimşek (65) kilolarında rakiplerine karşı gösterdikleri yüksek performansla mağlup ederek şampiyon oldular. İbrahim Küçük (47) ise kategorisinde üçüncü olarak gelecekten ümit verdi. Abdulkadir Berber başarılı karşılaşmalar çıkarmasına rağmen madalya müsabakasında aldığı mağlubiyetle eli boş döndü.

Şenol Telefonla aradı
Bolu Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen Şampiyonada müsabakalar sonrasında başarılı sonuç alan sporcuları telefonla arayarak tebrik eden Erenler Halk Eğitim Müdürü Adil Şenol’un bu hareketi sporcuları oldukça mutlu etti.

İbrahim Şen’e Plaket
Minikler ve Yıldızlar Türkiye Ligi Kick Boks Şampiyonasına katılım ve katkılarından dolayı Şen Samuray Kick Boks Kulübü antrenörü İbrahim Şen’e Kick Boks Ligi Başkanı Derviş Erdoğan tarafından plaket takdim edildi.

Başarıya tebrik
Şen Samuray Kick Boks Kulübü Antrenörü İbrahim Şen; Sporcularımızın aldıkları başarılı sonuçlar bizleri oldukça mutlu etmiştir. Genç kick Bokscularımız gelecekte de şampiyonalara katılarak hem ilimizi hem de ilçemizi başarıyla temsil edeceklerine inancım tamdır. Yavrularımızı aldıkları başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Bu vesile ile desteklerini bizlerden esirgemeyen Halk Eğitim Müdürü Adil Şenol Beye teşekkür ediyorum.” de

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!