Basketbol Grup Maçları Başladı

B (6)
Abone Ol
Daha Fazla

Basketbol Grup Maçları Başladı

Türkiye Okul Sporları Gençler Erkekler ve Genç Kızlar Basketbol Grup Müsabakalarının bir etabı da ilimizde yapılıyor.

Genç Erkekler Basketbol Grup Müsabakaları Sakarya Serdivan Spor Salonunda , Genç Kızlar Basketbol Grup Müsabakaları ise Lütfü Yaman Spor Salonunda oynanıyor. 3 ayrı grupta 12 Okul Takımının katılımı ile start alan müsabakaların seremonisi Lütfü Yaman Spor Salonunda yapıldı.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, önce Serdivan ‘da bulunan Sakarya Spor Salonunda Genç Erkekler Basketbol Grup maçlarını izledi. Serdivan İlçe Spor Müdürü Sebahattin Karakoç ile birlikte basketbol maçlarını izleyen Çelikel ardından , Lütfü Yaman spor Salonunda oynanan Genç Kızlar Basketbol Grup maçlarının açılış seremonisine katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, açılış konuşmasında müsabakalara katılan ekiplere başarılar diledi ve takım kaptanlarına belge takdim etti.  Liselerarası Genç Basketbol takımlarının katıldığı müsabakalar 16 Ocak 2017 Pazartesi günü sona erecek.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!