-

-

BAŞKANDAN PİRİM KAYMAKAMDAM YEMEK

BAŞKANDAN PİRİM KAYMAKAMDAM YEMEK
Karapürçek Kaymakamı Yusuf İzci ,süper amatör Ligine Yükselen Karapürçek Yönetici ve Sporcularına Yemek Verdi
Süper Amatör Futbol Ligine yükselen Karapürçek kulübü başkanı İsmail Öztürk , yönetim kurulu üyeleri, teknik Heyet ve Sporcularına Kaymakam Yusuf İzci tarafından yemek verildi.
Kaymakam İzci burada yaptığı konuşmada; Karapürçek İlçe olarak bölgemizde bir merkez olduğunu, Futbol Güreş ve başta olmak üzere sportif alanlarda da her geçen gün adından daha fazla söz ettirdiğini ifade ederek, süper Amatör Ligine yükselerek önemli bir başarı elde eden Karapürçek ’ un futbolda İlçemizi en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti.
Kaymakam İzci başarıda emeği geçen başkan, idareci, teknik kadro ve sporcuları tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

PİRİMLER BELEDİYE BAŞKANINDAN
Karapürçek belediye başkanı Orhan Yıldırım yaptığı konuşmada Karapürçek her alanda olduğu gibi sporda da marka bir ilçe haline getirmek amacıyla çalışmalarına yön veren ve sporda tesisleşmeye önem veren Karapürçek Belediyesi, sporu ve sporcuyu desteklemeye devam ediyor.
ilçenin tüm bölgelerine tesisler kazandıran Karapürçek Belediyesi, bu büyük destekle Karapürçek sporun büyük adımlar atmasına da katkı sağlamış oluyor.
Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım , Gençlerimiz Karapürçek geleceğidir. Gençlerimize ne kadar sahip çıkarsak onlarda o kadar başarılı olurlar. dedi.
‘Spor ilçesi Karapürçek ’ hedefiyle spora desteğin süreceğini ve gençlerin spora teşvik edilmesinin önemine değinen söyleyen Amasya Belediye Başkanı Orhan Yıldırım , Amatör spor camiasına önem veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Gençlerimizi spora teşvik ederek Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak için Karapürçek deki amatör spor kulüplerine her türlü desteği veriyoruz. Zaten ben eski bir sporcuyum bildiğiniz gibi Karapürçek te ilçemizde milli takımımıza sporcular veriyoruz güreş engeli işitme mili takımına Onur Arı yine güreşte mili takımına Rıdvan Kaya yı verdik her gecen gün ilçemizde sportif alanda çıtayı yükletiyoruz Karapürçek belediyesi olarak desteklerimiz devam edecek dedi
Akyazı belediye başkanı Hasan Akcan Akyazı belediye başkan yardımcısı Mehmet Çakmak , ilçe Jandarma Komutanı jandarma yüzbaşı Mahir Mavi ilçe mili eğitim müdürü İsmail Doğramacı Karapürçek spor Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Heyet ve Futbolcular katıldı.

Karapürçek spor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk düzenlenen yemek programından dolayı kaymakamımız teşekkür ederek Kaymakam Yusuf İzciye ve Belediye Başkanı Orhan Yıldırıma plaket taktim etti

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!