-

-

Başkan Toçoğlu Şampiyonluk Turunu Sakaryaspor Atacak

Sakaryaspor konusunda son haftalarda yaşanan gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Başkan Toçoğlu, yaşanan puan kayıpları için önlemlerin alınacağını açıkladı. Toçoğlu, “Sakaryaspor’un tek hedefi bir üst lige çıkmak. Bu konuda nasıl bir mücadele verdiğimiz ortada. Bu hedeften sapma söz konusu değil” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’un son haftalarda yaşadığı puan kayıpları ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Başkan Toçoğlu, “Sakaryaspor’da yaşanan gelişmeleri takip ediyoruz. Kulüp Başkanımızla görüşerek süreçle ilgili olarak bilgi aldım. Sakaryaspor’un tek hedefi bir üst lige çıkmak. Bu konuda nasıl bir mücadele verdiğimiz ortada. Bu hedeften sapma söz konusu değil” diye konuştu.

Özlenen Bir Hava Oluştu
Başkan Toçoğlu açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi; “Yaşanan puan kayıplarına hepimiz çok üzüldük. Gereken önlemlerin alınacağına inanıyorum. Şehir Sakaryaspor’un şampiyonluğuna inandı. Bu havanın sürmesi gerektiğini düşünüyorum. İnşallah sezon sonu şampiyonluk turunu biz atacağız. Sakaryaspor’la ilgili son zamanlarda özlenen bir hava oluştu. Bunun şampiyonlukla taçlanması en büyük dileğimizdir.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!