BAŞKAN TESİSLERİ GEZDİ

featured

Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı tesisleri gezdi.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı tesislerde incelemelerde bulundu. İlk önce Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden Davulcu, İl Müdürü Arif Özsoy ile görüştü. Görüşme sonrasında, Muhammet Fatih Safitürk yurdunu ziyaret etti. Öğrenci ve personeller ile görüşme yaparak, Sakarya Gençlik ve Spor il Müdürlüğü’ne bağlı Şube Müdürleri, İlçe Spor Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürleri ve Yurt Müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi.

 

Toplantı sonrası Erenler Gençlik Merkezi’ne uğrayarak Gençlik Liderleri ile görüşerek, yapılan faaliyetler ve tesis hakkında bilgiler aldı. Sosyal Uyum Grubu resim çalışması atölyesine katılarak, yabancı öğrenciler ile resim boyadı. Tesislerde incelemelerde bulundu. Erenler Gençlik Merkezi ziyareti sonrası Davulcu, Yeni Sakarya Stadyumu’na giderek orada bulunan spor salonlarını, Adapazarı Gençlik Merkezi ve Türkiye’nin ‘en uzun kapalı atletizm pisti’ ünvanına sahip, atletizm pistini gezerek sporcular ile sohbet etti ve yarışmalara hazırlanan sporculara başarılar diledi.

 

Sakarya ziyareti sonrası resmi twetter hesabından Sakarya ziyareti hakkında “ Teşekkürler Sakarya Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürümüze, tüm personele ve gençlerimize misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Bol çalışmalı, güzel sohbetli dolu dolu bir günden…” açıklamalarını yaptı.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!