-

-

featured

Başkan Kaya’dan sıfır km araç…

Başkan Kaya’dan sıfır km araç…

Geyve belediye başkanı Murat Kaya Yıldızlar Türkiye karate şampiyonasında dereceye giren sporcuları Salı günü (bugün) makamında ağırladı.

Ziyarette Türkiye üçüncüleri Aslınur Mutluay, Talha Berkant Karaca, sporcu velileri ve Halk eğitim müdürümüz Mustafa Doğan, antrenör Uğur Kobaş hazır bulundu.

Sporcu veliler ile bir süre sohbet eden başkan Kaya sporcuya verilen ödüllerin çıtasını yukarıya çekerken Avrupa ilçeye madalya kazandıracak ilçemiz sporcusuna sıfır km yerli bir araç hediye edeceğini söyledi.

Teknik direktör Uğur Kobaş “Sporcularımızın Türkiye genelinde aldığı başarılardan sonra altın ile ödüllendirilmesi sporcu ve veliler arasında takdir ile karşılanıyordu. Başkanımız çıtayı yükseltti. Ben inanıyoruz Avrupa da dereceye girecek sporcuya araç hediye edecek olması ilçe spor camiasında sevinç ile karışılacak ve sporculara müthiş bir teşvik olacak. Başkanımıza teşekkür ediyoruz beklide bu ödül vasıtası ile yüzlerce sporcumuz spora yönlenlenecek.

IMG_4350 IMG_4352 IMG_4353 IMG_4355 IMG_4357

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!