SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

SAKARYASPOR: 1-NİĞDESPOR: 0

Foto Galeri, Sakaryaspor

MANİSA SPOR-SAKARYASPOR:3-4

Foto Galeri, Sakaryaspor

BAŞKAN GÜRSES ANİDEN HIZLANDI

Bu haber 29 Haziran 2017 - 17:40 'de eklendi ve Bu haber 723 kez okundu. kez görüntülendi.

SAKARYASPOR’DA ENDİŞEYE LÜZUM YOK !
Yeşil siyahlı kulüpte bu günlerde fazla hareket yok, çalışmalar içten içe devam ediyor, yöneticiler ser veriyor, sır vermiyor “endişeye lüzum yok” diyor
GEÇEN SEZON BAŞINI HATIRLAYALIM !
Yeşil siyahlı yönetim bu günlerde gayet sakin bir şekilde çalışmalarını derinden yürütüyor, etrafa fazla bilgi verilmiyor ancak fısıltı gazeteleri her gün yeni bir futbolcu ile görüşmelerin çok gizli olarak yapıldığını kulaktan kulağa yayıyor.Başkan İsmail Gürses her zamanki sessizliğini korurken “ Beni nasıl buldunuz, şimdilik her şey yolunda “diyerek havanın çok sakin olduğunu ima etti. Öte yandan gerek basında gerekse de Sakaryaspor sevdalılarının gönlündeki transfer bilgileri havalarda uçuşuyor. Ancak şu ana kadar imzalanmış her hangi bir anlaşma yok. Yönetimin imzaları özel olarak yapılacak bir tören ile attıracağı kesin olarak bekleniyor.
HAFTAYA HAREKET BAŞLAR
Başkan İsmail Gürses’e yakın isimler esas hareketin önümüzdeki hafta başlayacağını belirterek “ Başkan tatilden dönsün bombalar peş peşe patlar, herkes rahat olsun geçen sezonu hatırlayalım başlangıç gene böyle sakin oldu sonrası sel oldu taştı takımımız çıktığı yolda 2. Lige ulaştı.” Şeklinde konuşuyorlar.

BAŞKAN GÜRSES ANİDEN HIZLANDI
Kulübe faks çekip transferin yasak olduğunu söyleseler de yönetimin çok umurunda değil Ramazan rehavetini üzerinden atan, Başkan İsmail Gürses, transferde yeni bir harekat başlattı. Arife günü Ramazan Çevik ile söz kesen Gürses’in, iyi bir kaleci için telefona sarıldığı söyleniyor.
TRANSFER YASAĞINA YABANCI DEĞİLİZ !
Transferin yasak oluşuna çok ta yabancı olmayan Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses’in açıklamaları önce korkutmuş, sonra da şaşırtmıştı. Yasak nedeniyle Gümüşhane’de forma giyen Ali Özgün ve Zahit Fındık’ın transferinden vazgeçtiğini, kiralıkların da alınamayacağını söylemişti. Başkan Gürses’in yasak açıklamasından sonra ki harekatı, bu kez de endişeye düşen taraftarları şaşırttı. Ramazan bombasını Arife akşam patlatan Gürses, şimdi de; “Hallederiz taraftarın endişelenmesine gerek yok” diyerek, Bayram müjdesini verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.