BAŞKAN BABAOĞLU’NDAN MİLLİLERE MORAL

featured

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Avrupa Ümit Genç U21 Karate Şampiyonasına hazırlanan ve aralarında Hendekli sporcular İlker Eren Özel ve İrem Durmaz’ın yer aldığı Türkiye Karate Milli Takımının kampını ziyaret etti. Başkan Babaoğlu tüm sporculara Prag’ta başarılar diledi.

MİLLİ KAFİLE

Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcuları İlker Eren Özel ve İrem Durmaz’ında yer aldığı Türkiye Karate Milli Takımı Kızılcahamam’da kampa girdi. 17-19 Haziran’da Çekya’nın Başkenti Prag’da yapılacak olan Avrupa Ümit Genç U21 Karate Şampiyonasına hazırlanan Milliler, bir yandan moral depoluyor.  Gururumuz olan Milli Takım Kafilesinde yer alan Hendekli sporcular İlker Eren Özel ve İrem Durmaz’ da yoğun çalışmalarına ara vermeden devam ederken, Milliler Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun ziyareti ile moral buldu.

TÜRKİYE SLOGANLARI

Millilerin kamp yaptığı otele Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık ile birlikte sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Turgut Babaoğlu, Milli Takım Hocaları ile görüşerek başarı dileklerini iletti. Sporcularımızın çalışmalarını izleyen Başkan Babaoğlu, her birine tek tek başarı dilerken “Sizlere güveniyoruz. Ay Yıldızlı Bayrağımızı en güzel şekilde temsil edeceksiniz” diye seslendi. Milli sporcular Başkan Babaoğlu’nun jestine karşılık teşekkür temennilerini ileterek, “Türkiye” sloganları attılar.

GURURUMUZSUNUZ

Daha sonra İlker Eren Özel ve İrem Durmaz ile görüşen Başkan Babaoğlu, “ Prag’da ülkemizi temsil edecek olan sporcularımızın başarılı olacağından eminiz. Her birine güveniyoruz. Her biriyle gurur duyuyoruz. Hendekli sporcularımızın da bu kafilede yer alması bizleri ayrı heyecanlandırıyor, gururumuzu katlıyor. Allah yardımcınız olsun” dedi. Başkan Babaoğlu temasların ardından Kızılcahamam’dan ayrıldı.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!