BAŞKAN AYDIN BASINLA BİR ARAYA GELDİ

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BAŞKAN AYDIN BASINLA BİR ARAYA GELDİ
Sakaryaspor Kulüp başkanı Selahattin Aydın, Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Yenice, Fevzi kılıç, Uğur Çelikarsan, Adnan Sipahi ve Ziya tekneci ile birlikte kulüp binasında basının karşısına çıktı ve Antalya kampı sonrasında genel bir durum değerlendirmesi yaparak meydana gelen gelişmeler hakkında detaylı bilgi verdi.
4 TRANSFER TAMAM
Başkan Aydın sözlerine Antalya makpını değerlendirerek başladı. Kampın istedikleri şekilde olumlu geçtiğine değinen Aydın özel karşılaşmalarda alınan sonuçların hiç önemli olmadığını, yapılan hazırlıklarla ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapacaklarına inandığını söyledi. Lider olmanın verdiği avantajın bizde olduğunu söyleyen Aydın, yapılan transferlerle de daha da güçlenerek yollarına devam edeceklerini anlattı. Devre arasında alınan Gökhan Şen ve Umut Pusat’ın amzalarını attıklarını söyleyen Başkan Aydın kaleci Yavuz da mukavelesini feshetti ve bugün veya yarın Keçiörenspor’dan alınan Ahmet Buğrahan Tuncay ile birlikte imza atacaklar dedi. Ayrıca Yurt dışından da gurbetçi Mustafa Akgün de Pazar günü Rüstemler tesislerine gelerek takıma katılacak diyen Başkan Aydın bir değerlendirme yaparak” gelenler olduğu gibi gidenler de olacaktır. Bu da Pazar veya Pazartesi günü belli olacak “ diye konuştu.
Image00001

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!