-

-

Bal liği Değerlindirmesi

Düzcenin Ballı haftası
Bal ligi onuncu grupta 3 lige çıkma yarışında gecen hafta önemli gelişmeler yaşandı. Düzce spor evinde kazanırken takipçileri Çıksalın ve Sultan gazi berabere kalarak yara aldılar. Ser divan ve Karasu spor kazandığı haftada Sakarya’nın diğer temsilcisi Kalaycı spor deplasmanda Kıbrısçıkla 2-2 berabere kaldı.
DÜZCE KÜTAHYAYAYI SALLADI
Bal 10 grupta haftanın maçı Düzce de kalabalık bir taraftar grubunun izlediği karşılaşmadaydı. Son haftalarda önemli puan kayıpları yaşayan Düzce spor ,Düzceye lider gelen Kütahya sporu 2-0 gibi net bir skorla yenerek lider oldu ve 3 lige çıkmak adına yeni bir umuda tutundu.Düzce kazanırken rakiplerinin berabere kalmasıyla tam yedi puanlık bir avantaj paketini cebe indirdi.
ÇIKSALIN ŞANS TEPTİ
Düzcenin kazandığı haftada lider olma şansını iki İstanbul takımı birden tepti. Sultan gazi deplasmanda Esk. Demirle berabere kaldı. Yenseydi lider olacaktı. Çıksalın İstanbullu hemşerisi Dikilitaşa diş geçiremedi 1-1 berabere kaldı. Yenseydi lider olacaktı.
SERDİVAN 6 PUANI KORUDU
3 lige çıkmak adına uzakta kalan iki temsilcimiz Sakarya birinciliği için kapışıyorlar. Gecen hafta Ser divan evinde Düzce Bey köyü Semih Topçunun attığı golle yendi. Karasu sporda deplasmanda ilk yarıda evinde yenildiği Avcıları deplasmanda Uğur Ardanın attığı golle 1-0 yendi. Bu sonuçlardan sonra Serdivanspor Karasu sporla arasındaki altı puanlık farkı korudu. (nazın Aktürk)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!