AYKUT YİĞİT KUPASINI 21 HAZİRAN ORTAOKULU’NUN

AYKUT YİĞİT KUPASINI 21 HAZİRAN  ORTAOKULU’NUN

1 Haftadır Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi sahasında devam eden Aykut Yiğit Kupası futbol Şenliği Turnuvası dün yapılan final karşılaşması ile sona erdi. Maçı 3-1 Kazanan 21 Haziran Ortaokulu ilk defa tertiplenen Aykut yiğit kupasının ilk sahibi oldu.

İki finalist toplu

KIRAN KIRANA GEÇTİ

Maça her iki takım da iyi başladı ancak 21 Haziran Ortaokulu yakaladığı fırsatları iyi değerlendirdi ve ilk yarıyı Sefa’nın attığı 2 Golle 2-0 Önde kapattı. Maçın ikinci yarısında Mehmet Nuri Ortaokulu biraz daha canlı oynamaya başladı ancak golü bulan yine 21 haziran oldu. Sefa tartışmalı bir pozisyonda topu ağlara gönderdi ve durumu 3-0 Yaparken bu futbolcu da aynı zamanda Hatrick yaptı. Golden sonra itirazlarını arttıran Mehmet Nuri Ortaokulu taraftarı ve sahada oynayan Mert’in babası o kadar fazla ileriye gitti ki maçın hakemini protesto amacıyla  oğlunu zorla oyundan aldı ve evine götürdü. Bu dakikadan sonra Mehmet Nuri Ortaokulu Sezai ile bir gol buldu. İlerleyen dakikalarda maç biraz daha sertleşti. Sonuçta başka gol olmayınca 21 Haziran Ortaokulu almış olduğu 3-1’lik galibiyetle kupanın sahibi olurken, Mehmet Nuri Ortaokulu ikinci ve  Mithatpaşa Ortaokulu da 3. Oldular.

Şampiyon 21 Haziran Ortaokulu'nun kupasını İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fevzi Mahmutoğlu verdi Üçüncü Mithatpaşa Ortaokulu'nun kupasını Mithat şahin verdi İkinci olan Mehmet nuri Ortaokulu'nun kupasını Tamer İlaçan verdi

KUPALAR SAHİBİNİ BULDU

Maçın bitimiyle birlikte kupada dereceye girenlerin kupaları verildi.Turnuvanın bitiş konuşmasını Aykut yiğit Ortaokulu müdürü Muhterem Altın yaptı. Altın konuşmasında bu kupanın gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere, katılan okullara ve turnuvaya ev sahipliği yapan Tansu Çiller ticaret meslek Lisesi’ne teşekkür etti.  Turnuvaya ev sahipliği yapan Tansu Çiller Ticaret Lisesi’ne Aykut Yiğit Ortaokulu Müdür Yardımcısı ve Turnuva organizasyon Başkanı  Komitesi Mehmet Sarı tarafından bir teşekkür plaketi verildi. Plaketi Okul Müdürü Mithat şahin aldı. Turnuvada üçüncü olan Mithatpaşa Ortaokulu’nun kupasını Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Mithat Şahin verirken, ikinci olan Mehmet Nuri Ortaokulu’na kupasını  Tüfad Sakarya İl Başkanı Tamer İlaçan ve Kupanın sahibi 21 Haziran Ortaokulu’nun kupasını da Milli Eğitim Adapazarı İlçe Müdür Vekili Fevzi Mahmutoğlu verdiler.

Mehmet Iaus tuhftjala

21 HAZİRAN ORTAOKULU : 3  MEHMET NURİ ORTAOKULU : 1

SAHA : Ticaret Lisesi Olgunlar Sahası

HAKEM : Ebrar Civan

21 HAZİRAN ORTAOKULU : Kamil-Yusuf-Abdülhakim- Kadir- Mert- Ömer Faruk- Sefa- Emirhan E.- Emir Kutay- Mücahit- Eray- Emirhan G.- Serdar

ANTRENÖR : Dündar Keskin

MEHMET NURİ ORTAOKULU : Diyar- Emirhan- Mesut- Fatih- Mert- Semih- Sezai-Ömer Faruk- Muhammet- Furkan Kadir.

ANTRENÖR : Beytullah Çetinkaya

GOLLER : Sefa ( 3 ) (21 Haziran Ortaokulu) Sezai ( Mehmet Nuri Ortaokulu )

21 Haziran Ortaokulu kupa ile 21 Haziran Selfy

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!