Aygün Özgürü kıskanıyorum

Aygün Özgürü kıskanıyorum

Hakem Derneği  yönetiçlik yıllarımda hayallerimi süsleyen icraatlara Özgür Aygün Başkanlığındaki TFFHGD Sakarya şubesinin imza atmasını kıskanarak ama gururla izliyorum. Son yıllarda hakemlerin sosyal alandaki ihtiyaçlarına Kardeşlik Hakemliktir diyerek, sadece kendi kardeşliğini seslendirenlerin aksine, Özgür Başkan hakemlerin geleceğine ışık tutacak hamlelere imza atıyor. Ama gelin görün ki, bazı dar kafalara kendini bir türlü beğendiremiyor. Bakın beyler ben Özgürün avukatı falan değilim ama, ben tarafım. Ben bağlı bulunduğu kuruma hizmet projesi üreten kim olursa olsun, ondan yana taraf olurum. Bu günün hakem camiası resmini içinde, bu gelişmeler eşliğinde bir değerlendirme yaptım. Bunu sizinle de paylaşmazsam çatlarım. İzninizle değerlendirmeye başlıyorum  ,Birileri hizmet için çalışıyor ,birileri de yapıyı karıştırıp kendilerini ön plana taşımayı planlayıp bu projenin peşin de koşuyorsa ,Kurumların üstüne çıkıyorsa ,Kurumları değil kendi egolarını tatmin ediyorsa ,yukarıda itiraf ettiğim gibi ,ben Hizmet için çırpınan bun gün ki yönetim adına taraf olurum. Ben bu gün ki aşamada Özgür Aygünün  hizmet düşüncesi peşine takılıp ona destek olurken, günün Hakemler ininde bu yarışta Özgür başkanla kol kola yürümesini beklerim. Bir kaç maç almak adına doğrulardan saparsanız,inanın  Hakemliğe kötülük edersiniz. Siz siz olun doğruların yanında olun. Doğruluk ağır aksak yürüse de gün olur gideceği yere varır. Hakemler Özgür başkan önderliğinde kendilerine ait bir tesise kavuşacak. Duyduk ki Büyükşehir Başkanı Zeki Toçoğlunun talimatları doğrultusunda Hakemlere ait tesisin temeli atılmış. Emeği geçenlere ve de bu emeğin karşılığını veren, Spora hizmet paketinden hakemlere de pay uzatan ,BŞB Başkanı Zeki Toçoğlunu kutluyorum. Yüzde 49.5 Yanında hiç olmadım, olmam. Dünyayı verseler , onların siyaset alanında dans etmem. Ben bilirim ki böylesi Siyasal fikirler  geçicidir. Ama bazen iyi işler yaparlarsa da ( Bu gün olduğu gibi) alkışlamazsam, benim doğruluğunu savunduğum Dünya görüşüne ters düşer. Bu duygu ve düşünceler eşliğinde, hakemlerin kendilerine ait Tesisin temelinin atılmasıyla ilgili, kendi sitelerinden Spor kamuoyu ile paylaştıkları düşünceleriyle sizleri baş başa bırakırken ,   bana ait düşünce paketinin ağzını bu günlük kapatıyorum.  Aşağıdaki yazılanları yorumlamayı da  ,günün hakem ve gözlemcilerine ,kurumların başındaki yöneticilerine bırakıyorum.

Düşünün ki ” Çatısı akmayan, nemi   rutubeti olmayan hakemlerimizin ve gözlemcilerimizin müsabaka sonrasında yada boş vakitlerinde gelip nezih bir ortamda dinlenebilecekleri bir yerimiz olsa, sadece ve sadece Sakarya hakem ve gözlemcilerine ait özel bir binamız olsa ” BİZ DÜŞÜNDÜK VE NEDEN OLMASIN Kİ DEDİK. TFFHGD SAKARYA NIN DEĞERLİ ÜYELERİ EN İYİYE SAHİP OLACAK DİYORUZ VE ÇALIŞMALARIMIZA BU YÖNDE DEVAM   EDİYORUZ.

 

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!