ASKF Başkanı Yaşar Zımba’dan Arifiye Belediye Başkanına özel teşekkür.

featured

ASKF Başkanı Yaşar Zımba’dan Arifiye Belediye Başkanına özel teşekkür.

Sakarya Amatör Spor kulüpleri federasyonu Başkanı Yaşar Zımba,
Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya şilt verdi.

Başkan Yaşar Zımba’ya Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, ASKF yönetim kurulu üyeleri Niyazi Aka, Yahya Berk, Ali Palas, Uğur Kobaş, Karate antrenörü Tayfun Kobaş eşlik etti.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada “ Pandemi döneminde liglere uzun sayılacak bir dönem ara verildi. Bu çok zorlu dönemde, dört belediye ve başkanı federasyonumuza destek oldu. Bunlar Adapazarı Belediyesi ve Başkanı Mutlu Işıksu, Akyazı Belediyesi ve Başkanı Bilal Soykan, Erenler Belediyesi ve Başkanı Fevzi Kılıç, Arifiye Belediyesi ve Başkanı İsmail Karakullukçu.

Bu dört belediye başkanı zorlu Pandemi döneminde ayakta durmamızı sağladılar. Bize can suyu olacak katkı sağladılar.
Onlara çok teşekkür ederim. Bizlere destek olan bu dört belediye başkanı, bizlerin gözünde ayrıcalıklı konuma geldiler. Bu teşekkür şiltleri ve ziyaretleri, aslında federasyonumuz başta olmak üzere, ilçelerinde spora ve Futbol kulüplerine yaptıkları katkılar için.

Desteklerinden dolayı İsmail Karakullukçu Başkana şahsım, yönetim kurulum, Arifiye ilçesindeki kulüpler ve spor branşları adına teşekkür ediyorum. dedi

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!