Arifiye’de Pedallar Sağlık İçin Çevrildi

111111111

Arifiye’de Pedallar Sağlık İçin Çevrildi

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen bisiklet halk turlarının bu haftaki durağı Arifiye oldu.

Amacın yarışmak olmadığı ‘’Sağlık İçin Bisikleti Seçin’’ halk turlarının Arifiye etabı, Süleyman Edip Balkış Spor Salonu önünden başlayıp Arifiye Kültür Merkezi önünde sona erdi.

Arifiye Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Gençlik Hizmetleri ve Spor Arifiye İlçe Müdürü Sebahattin Karakoç, Arifiye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Türe, Arifiye Belediye Başkan Yrd. Adnan Akbaş ve her yaştan yaklaşık 200 bisiklet severin katıldığı etkinliğin sonunda protokol tarafından katılımcılara çeşitli hediyeler verildi.

Etkinlik sonunda konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Çelikel, ‘’Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş önderliğinde planladığımız bisiklet branşına yönelik etkinliklerden olan halk turlarının Arifiye etabı için bugün Arifiye’deyiz. Bugün gerçekleştirdiğimiz etkinliğe desteklerinden dolayı Sayın Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve etkinliğimize katılan tüm bisiklet kullanıcılarına teşekkür ediyoruz’’ dedi. Program, katılımcılara yapılan çeşitli ikramlar ve çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

111111111 DSC_0837 DSC_0856 DSC_0862 DSC_0866 DSC_0872 DSC_0876 DSC_0884 DSC_0886 DSC_0892

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!