-

-

featured

ARİF ÜMİT UZTÜRK İÇİN TÖREN YAPILDI..

ARİF ÜMİT UZTÜRK İÇİN TÖREN YAPILDI..

Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu (TBESF) Başkanı Arif Ümit Uztürk, Sakarya ASKF’yi ziyaret etti.

İlimize ve ülkemize yaptığı hizmetler ile en son Ampute Futbol milli takımının aldığı Avrupa şampiyonluğu sonrası Altın Yıllar Hizmet Ödülüne layık görülen Başkan Uztürk, ziyarette teşekkür şiltini ve çiçeğini ASKF başkanı Yaşar Zımba’dan aldı.

Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Başkanımıza Hizmet ödülünü Amatör spor haftasında yaptığımız yılın enleri töreninde verecektik, ancak başkanımızın programı çok yoğun olduğu için bugüne kaldı.

Yoğun programına rağmen bizleri kırmayan Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk’e teşekkür ederim. En son alınan Avrupa şampiyonluğu sonrası ülke olarak büyük mutluluk duyduk. Hemşerimiz olmasından dolayı ayrıca gururlandık. Kendisiyle ne kadar övünsek azdır. Federasyon çatısı altında başta olmak üzere hayatı boyunca başarılarının devamını dilerim. Dedi.

Başkan Uztürk “Federasyonumuza bağlı 18 spor branşımız var. Federasyonların çoğu tek branş ile faaliyet yaparken biz 18 branşın başarısı için ter döküyoruz. Ampute Futbol milli takımının en son aldığı başarı ile birlikte biç çok branşta Avrupa ve Dünya şampiyonlarında derece almış sporcu ve başarılı olmuş branşa sahip olduğumuzu da anlatma fırsatı buluyoruz derken tören için herkese teşekkür etti.

Ziyarette Türkiye Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş, Sakarya ASKF yöneticileri Mustafa Yavuz, Recep Odabaş, Uğur Kobaş, Necmettin Koçak, İsmail Ergül, Ahmet Silahçı, ilçe müdürü Yavuz Cangır, tesisler amiri Özcan Çelikten, saha komiserleri dernek

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!