-

-

Anlamlı Güne, Anlamlı Organizasyon….

Anlamlı Güne, Anlamlı Organizasyon….
8 Mart Dünya Kadınlar Günü; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonu ile Pazar günü Serdivan Sakarya Spor Salonu’nda yapılacak olan Bayanlar İl Şampiyonası ile kutlanacaktır.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Bayanlar İl Şampiyonası’nda sporcular ile birlikte saha içinde görev alacak hakemler ve hatta sporcu antrenörlerinin çoğunluğu da bayan olacaktır.
Dereceye giren sporculara madalya ve başarı belgesi verilecek olup sporcuların anneleri de sporcular ile birlikte madalya kürsüsüne davet edilecektir. Bayan velilerimize karanfil takdim edilerek bu özel günleri kutlanacaktır.
Erkek hakemler ve diğer erkek çalışanlar da bayanlara bu özel günde yardımcı olacaktır.
Avrupa ve Dünya Hakemi Uğur Kobaş konuşmasında “Türkiye’de spor adına bir ilk olacak bu organizasyon ile bu özel günde bayanları anmayı ve teşekkür etmeyi istedik”dedi.
İl Müdürümüz Salih Koşu ve Spor Şube Müdürümüz Bülent Kasım bu anlamlı günde yapılan organizasyona olağanüstü destek oldular. Onların destekleri ile bu güzel organizasyonu yapmaya çalışacağız. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.
Sabah 09.30 başlayacak maçların madalya töreni saat 14.00 de katılacak olan protokol üyeleri ile birlikte yapılacak.
NOT……Saat 14.00 başlayacak olan madalya töreninde siz değerli basın mensuplarını aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!