Andspor Genç Kızlarda şampiyon oldu
Sakarya Basketbolunda şu sıralar devam etmekte olan ,bitime koşan Genç Kızlar Basketbol il birinciliğinde Andspor ( A ) şampiyonluk vizesini aldı. Genç Kızlara iki takım halinde katılan Andspor şampiyonlukta iddialı Düzce Atletik sporu 79-63 yenerek pota altında genç kızlarda şampiyonluk kupasını evine taşıdı. Andspor hafta içeresinde oynadığı bir diğer karşılaşmada And.Basketi 82-63 yendi.Bu arada Anadolu Basket –Andspor ( B ) takımını 58-53 yendi. Son olarak Çarşamba günü oynanan Pota altı mücadelelerinde Andspor ( A) Andspor ( B ) takımını 86-33 yendi. Bir diğer karşılaşmada ise Düzce Atletik Anadolu Basketi 85-58 yendi. Bu sonuçlardan sonra Andspor (A) şampiyon olurken ,Düzce Atletik ikinci oldu. NAZIM AKTÜRK
GENÇ ERKEKLERDE BŞB-ANDSPOR ÇEKİŞİYOR
Basketbolda Büyük Erkekler şampiyonluğu için BŞB ile Andsporun kıyasıya bir mücadelesi var. Hafta içinde Genç Erkeklerde BŞB Tıbbiyelileri 103 -50 yenerek şampiyonluk hayalini diri tutarken ,aynı hedef peşinde koşan Andspor ( A ) da Anadolu Basketi 82-68 yenmeyi başardı. Bu sonuçlar gösteriyor ki Büyük Erkeklerde Pota altında BŞB –Andspor ( A ) şampiyonluk mücadelesi yaşanacak.