ANALİG Bocce Final Müsabakası Son Buldu

featured

ANALİG Bocce Final Müsabakası Son Buldu

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Etkinlikleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Bocce Türkiye Final Müsabakaları Sakarya’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Yenikent Spor Salonu Bocce Sahasında 06-07Ağustos 2022 tarihinde gerçekleşen müsabaka heyecan dolu anlara sahne oldu. İstiklal Marşı ve Saygı Duruşunun ardından Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Özgür Aygün’ün açılış konuşması ile müsabakalar başladı.

İki gün süren müsabakalarda 20 ilden toplam 50 kız, 50 erkek sporcu kıyasıya rekabet içinde yarıştılar. Müsabakalar ikinci günün sonunda ödül töreni ile son buldu.

Anadolu Yıldızlar Ligi Bocce Türkiye Şampiyonası’nda Kız Takımlarında; 1. Ankara, 2.İzmir, 3.Hatay ve 4. Çanakkale olurken Erkeklerde; 1. Kilis, 2. Isparta, 3. Bolu , 4. Mersin oldu.

Derece yapan takımlara ödüllerini Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İlçe Müdürü Keramettin Ekinci, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı İlhan Şerif Aykaç taktim etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Özgür Aygün, Türkiye Finallerine katılan tüm sporculara teşekkür ederek derece yapan takımları tebrik etti.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!