Anadolu Yıldızları Ligi Hentbol Maçları Başladı

featured

Anadolu Yıldızları Ligi Hentbol Maçları Başladı

Spor Genel Müdürlüğünün Anadolu Yıldızlar Ligi projesi kapsamında düzenlenen Hentbol karşılaşmaları, Camili-Yenikent Spor Salonunda başladı.

24-26 Aralık 2015 tarihleri arasında sürecek Hentbol Marmara Grup Müsabakalarında Tekirdağ, Yalova, Bursa, Çanakkale, İstanbul, Kocaeli, Balıkesir, Edirne, Kırklareli ve ilimiz takımlarının sporcuları mücadele ediyor. Açılış töreninde bir konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, “Spor Genel Müdürlüğümüzün sporun yaygınlaştırılması ve altyapı sağlanması amacıyla başlattığı Anadolu Yıldızlar Ligi projesinde, Hentbol Marmara Grup Müsabakalarına ev sahipliği yapıyoruz. İlimizde sizleri ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. 3 gün boyunca sürecek maçlarda tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

Tören sonrasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel turnuvada yer alan takımlara katılım belgelerini takdim etti.

Analig-Hentbol-Sakarya-030 Analig-Hentbol-Sakarya-031 Analig-Hentbol-Sakarya-032 Analig-Hentbol-Sakarya-033 Analig-Hentbol-Sakarya-034

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!