SON DAKİKA

SAKARYASPOR  SANCAKTEPESPOR:0-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

Anadolu Lisesinde Geleneksel şenlik

Bu haber 05 Mayıs 2015 - 15:01 'de eklendi ve Bu haber 999 kez okundu. kez görüntülendi.

Anadolu’da yıl sonu
Stadda ve Okulda
Sakarya Anadolu Lisesi yıl sonu geleneksel futbol şenliği ve mangal sefası Serdivan Hüseyin Ersin stadyumu ve Okul bahçesinde yapıldı.
Önce Futbol
Serdivan Hüseyin Ersin sahasında yapılan geleneksel futbol şenliğinde önce eski mezunlar sonra Öğretmenler ile son sınıf öğrencileri karşı karşıya geldi.
Mustafa İsen’den başlama vuruşu
Cumhurbaşkanlığı eski genel sekreteri ve AK Parti milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, Serdivan Belediye başkanı Yusuf Alemdar ilk maçın başlama vuruşunu yaptılar. Açılış maçı için Serdivan kaymakamı Ramazan Şahin, Erenler HEM müdürü Adil Şenol, öğretmenler ve porotokol mensupları katıldı.
Mezunlar berabere
Sakarya Anadolu lisesinden mezun olan iki takım futbolcuları maçın sonunda berabere kalarak sahadan ayrıldılar.
Öğrenciler galip
Geleneksel Öğretmenler son sınıf öğrencileri arasındaki maç geçen yıl olduğu gibi yine öğrencilerin galibiyeti ile bitti. Maçın sonunda çalınan oyun havaları eşliğinde öğretmenler ve öğrenciler çifte telli oynadılar.
Çiçek takdimi yapıldı
Stadyumda düzenlenen etkinlikte son olarak Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü spor şube müdürü Bülent Kasım ile Sakarya Anadolu lisesi eski ve yeni öğretmenlerine çiçek takdim edildi.
Okulda mangal sefası
Yıl sonu şenliği okulda mangal sefası ile son buldu. Etkinliğe katılan tüm kişiler ağaçların altında hazırlanan mangalda pişirilen köfte ekmek menüsünü afiyetle yedile yediler ve gelecek yıl ayni geleneksel yıl sonu şenliğinde buluşmak üzere sözleştiler. Suat Beyenal

1

2

3

çi 1

çi 2

çi 3

çi 4

çi 5

eski öğrenci oğetmenler

m1

m2

m3

oynadılar

öğren

öğrenciler

se

toplu

vuruş

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.