Ampute yola çıktı

Abone Ol
Daha Fazla

Ampute yola çıktı

Mado’da dün sabah yapılan kahvaltıya Engelliler Federasyonu Başkanı Arif Uztürk katıldı, Sakarya’da kurulma aşamasındaki Ampute futbol takımına federasyon olarak tam destek vereceklerini söyledi.

Sakaryalı federasyon başkanı Arif Uztürk kurulma aşamasındaki Ampute futbol takımına destek verdiğini göstermek için Sakarya’ya geldi, kuruculara kol kanat gerdi. Yeni kurulan Sakarya Ampute Engeliler Spor Kulübü Başkanı Sinan Panta düzenlediği basın toplantılı kahvaltı da bir açıklamada bulunarak takımının son şeklini aldığını ve en kısa zamanda faaliyete geçeceğini söyledi. Panta açıklamasında “Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Sportif Direktörü Turgut Tuna ile birlikte gelecek sezonun transfer çalışmalarına başladık. Amaç Sakarya’ya yakışan Ampute futbol takımımızı kurmak. Bununla ilgili her türlü çalışmalarımızı tüm hızıyla yürütüyoruz” derken dün sabah Mado’da yapılan kahvaltıya katılan Engelliler Federasyonu Başkanı Arif Uztürk, Sakarya’da kurulma aşamasındaki Ampute futbol takımına federasyon olarak tam destek vereceklerini söyledi. Ampute futbol antrenörleri Recep Tiryaki ve Taner Turna’nın yanı sıra yüzme ve masa tenisi antrenörleri ile Sakaryalı yönetimi de basınla tanıştı.

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!